gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Banu Alkan Akşam Keyfinde

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

uzun süredir gözrünmeyen sanatçı Banu Alkan sessizliğini Kadırgalı lakaplı Seda Sayan'a taş atarak bozdu........ Umarız bir polemik oluşmaz...

‘FARKLI BİR BANU ALKAN GELİYOR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AFRODİT BANU ALKAN, ARTIK DEĞİŞECEĞİNİ SÖYLEDİ..

Bugüne kadar her şeye katlandığını söyleyen Banu Alkan, artık durumun değişeceğini söyledi. Kendisi için söylenen şeylere hep kahkaha attığını ya da cevap vermediğini söyleyen Afrodit, ‘Bebek bir kalbim var. Hiç kimseyi kıramıyorum ama artık durum değişecek. Gerekli yerlerde konuşup , benim hakkımda konuşan kimse ağzının payını alacak!’ dedi..

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Banu Alkan Akşam Keyfinde
    işte Seda Sayan ile ilgili çarpıcı açıklaması....

SEDA ‘DANGALAKLIK’ YAPIYOR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AFRODİT BANU ALKAN, SEDA SAYAN HAKKINDA ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİ Kİ!

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ la mahkemelik olan Banu Alkan, Seda Sayan’ın ‘Davayı ben kazandım!’ diyerek ortaya çıktığını fakat mahkemeyi aslında kazanmadığını söyledi. Programında herkese ‘dangalak’ dediğini fakat asıl ‘dangalaklığı’ kendisinin yaptığını söyleyen Afrodit, ‘Seda Sayan yaşadıklarından dolayı insanlardan intikam almaya çalışıyor sanırım. Murat Taşdemir’le de bizi ayırmaya çalıştı. Bunu yapınca eline ne geçecek, ben de bilmiyorum!’ dedi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Banu Alkan Akşam Keyfinde

Programa telefon bağlantısı ile katılan oyuncu Faruk Peker verdi veriştirdi......

CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR!
    AKŞAM KEYFİ’NE CANLI TELEFON BAĞLANTISIYLA KATILAN ÜNLÜ OYUNCU FARUK PEKER, AKŞAM KEYFİ’NİN BUGÜNKÜ KONUĞU BANU ALKAN’I AÇIK BİR DİLLE ELEŞTİRDİ..

Eski Türk filmlerinde Banu Alkan’la birlikte rol alan ünlü oyuncu Faruk Peker, Banu Alkan hakkında ‘80’lerde oynadığımız filmlerde çevremizden hep Banu Alkan’ın seksiliği ve güzelliği hakkında yorumlar aldık. Ben altı seneliğine Amerika’ya gitmiştim ama döndüğümde Banu Alkan yine aynıydı. Kendine hiçbir şey katmamış. Seksiliğinin yanına biraz da oyunculuk katsaydı keşke. Bu benim nacizane görüşümdür.’ deyince Banu Alkan’ın cevabı sert oldu: ‘Faruk Peker’i ben keşfettim. Benimle oynamasını ben sağladım. Ama insanlara yumuşak olunca herhalde herkes ‘saf mı bu kadın?’ deyip yerli yersiz konuşuyor. Onu keşfeden benim ama dediklerine bakınız!’ Faruk Peker, Amerika’dan döndükten sonra Banu Alkan’la hiçbir projede yer almama kararı aldığını söyleyince Afrodit, ‘İnşallah ömür boyu bir filmde oynamayız!’ dedi..

Banu Alkan Akşam Keyfinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat taşdemir banu alkan diyalogları

Murat taşdemir banu alkan diyalogları

murat taşdemir biyografi Murat Taşdemir Ve Banu Alkan Diyalogları -gıçını kaldır da biraz zayıflarsın belkii!! şu göbeğe bak allahım yaaa -aa o göbek değil ki bebeyimmmmmm o senin gülünnnn ***** -biraz geri dur o tezgahtan... geri dur çaydanlığa çok yaklaşma - ?? -şimdi yakacaksın göbeğini! o kadar büyük ki... değdirivericen nihahahah ***** -ben dünyaya ilk gelişimde afroditmişim...
  2. Murat Taşdemir Ve Banu Alkan Diyalogları :=)

Murat Taşdemir Ve Banu Alkan Diyalogları :=)

Murat Taşdemir Ve Banu Alkan Diyalogları :=) -gıçını kaldır da biraz zayıflarsın belkii!! şu göbeğe bak allahım yaaa -aa o göbek değil ki bebeyimmmmmm o senin gülünnnn ***** -biraz geri dur o tezgahtan... geri dur çaydanlığa çok yaklaşma - ?? -şimdi yakacaksın göbeğini! o kadar büyük ki... değdirivericen nihahahah ***** -ben dünyaya ilk gelişimde afroditmişim ikincisinde...
  3. Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Ünlü besteci Kenan Erçetingöz'ün programına katıldı sıcak samimi bi söyleşi ile müzükleriyle Bülent Özdemir programa renk kattı........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ, YİNE MÜZİK VE İTİRAFLA DOLU.. Ünlü sanatçıların yorumuyla Bülent Özdemir’in bestelediği şarkılar ekrana getirildi.. Bülent Özdemir, eskiden kendisine ‘Şavşak Bülent’ dediklerini açıkladı....
  4. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  5. Banu Alkan kimdir

Banu Alkan kimdir

banu alkan kimdir banu alkan kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'ın Afrodit lakaplı güzel yıldızı Banu Alkan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Banu Alkan , 1958 Yugoslavya doğumlu Türk sinema sanatçısı ve şarkıcı. 1975’te başladığı oyunculuk kariyeri boyunca onlarla filmde rol almıştır....

Sayfayı Paylaş