gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Banu Alkan Tam 9 Kilo Verdi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Banu Alkan Tam 9 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Türk sinemasının afroditi Banu Alkan Paris'te tam 9 kilo verdi. Diyetisyen gözetiminde 9 kilo veren Afrodit ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanıyor.

Banu Alkan, Paris'te 2 ay boyunca diyetisyenlerin denetiminde rejimine uydu ve tam 9 kilo verdi.

Banu Alkan konuyla ilgili “7 aydır zaten rejimdeydim, son 2 ayımı Paris’te lüks bir otelde geçirdim. Spa ve masajla vücudumu forma soktum. Yeni albümümün adını taşıyan ‘Parfüm’ şarkısı için bikini giyme zamanı geldi” diyerek objektiflere poz verdi.

Ünlü sanatçı; “Bu yıl yepyeni bir Banu Alkan geliyor. Çevremdeki insanlar verdiğim 9 kilo için sağlık sorunlarımın olacağından korkuyorlar. Ama her şey yolunda. Bu yıl bomba gibi geliyorum. Ve artık sonunda kendime ait bir Twitter hesabı açtım. Bundan sonra ‘twitter.com/banualkanfans’ hesabından hayranlarım beni her an, her saniye takip edecekler. Adıma açılan Twitter hesapları için de savcılık 6 aydır takipte yakında hepsi kapatılacak ve cezalandırılacak” dedi.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    90 60 90 dı acaba şimdi kaç oldu hahaha eridi kadın eridi :D

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bebeğimmm sen nerelerdeydin yokluğun çok belliydi bir an önce ekranlara dönde bizi mahrum bırakma kendinden hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ben unutmuştum Banu Alkan'ı söylemesi ayıp :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    aaa ne kaaa ayıp oldumu şimdi bebeğimmmm duymasın afroditimiz çok üzülür mazallah:D:D hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

banu alkan bıle verıyosa o yasta ben haydı haydıı verırım :D:D

Banu Alkan Tam 9 Kilo Verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat taşdemir banu alkan diyalogları

Murat taşdemir banu alkan diyalogları

murat taşdemir biyografi Murat Taşdemir Ve Banu Alkan Diyalogları -gıçını kaldır da biraz zayıflarsın belkii!! şu göbeğe bak allahım yaaa -aa o göbek değil ki bebeyimmmmmm o senin gülünnnn ***** -biraz geri dur o tezgahtan... geri dur çaydanlığa çok yaklaşma - ?? -şimdi yakacaksın göbeğini! o kadar büyük ki... değdirivericen nihahahah ***** -ben dünyaya ilk gelişimde afroditmişim...
  2. Banu Alkan Akşam Keyfinde

Banu Alkan Akşam Keyfinde

uzun süredir gözrünmeyen sanatçı Banu Alkan sessizliğini Kadırgalı lakaplı Seda Sayan'a taş atarak bozdu........ Umarız bir polemik oluşmaz... ‘FARKLI BİR BANU ALKAN GELİYOR!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AFRODİT BANU ALKAN, ARTIK DEĞİŞECEĞİNİ SÖYLEDİ.. Bugüne kadar her şeye katlandığını söyleyen Banu Alkan, artık durumun değişeceğini söyledi. Kendisi için söylenen şeylere hep kahkaha...
  3. Banu Alkan kimdir

Banu Alkan kimdir

banu alkan kimdir banu alkan kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'ın Afrodit lakaplı güzel yıldızı Banu Alkan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Banu Alkan , 1958 Yugoslavya doğumlu Türk sinema sanatçısı ve şarkıcı. 1975’te başladığı oyunculuk kariyeri boyunca onlarla filmde rol almıştır....
  4. Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

derya baykal, derya baykal kilo verdi, derya baykal 15 kilo verdi Sevgili melekler, ünlü tiyatrocu, oyuncu ve sunucu Derya Baykal 8 ayda tam 15 kilo verdi. Yeni görüntüsüyle görenleri hayrete düşünen Baykal'ı zayıflatan isim yine Şeyda Coşkun. Ünlüleri zayıflatmasıyla bir anda meşhur olan Coşkun Gençlik ve Spor Bakanlığını da harekete geçirmiş, sertifika zorunluluğu için yeni bir kanun...
  5. Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

aslıhan gürbüz, aslıhan gürbüz haberleri, aslıhan gürbüz kaç kilo verdi Sevgili melekler, uzun bir süre komedi dizisi Yahşi Cazibe'de başrol oynayan ve kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Aslıhan Gürbüz, dizinin sona ermesinin ardından uzun bir süre sessizliğe gömülmüştü. Dizide azeri bir karaktere hayat veren Gürbüz yeni dizisi Zeytin Tepesi'yle tekrar ekranlara...

Sayfayı Paylaş