gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Banu Zorlu " Aynı yatakta bir ekkekle olmaz "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yataktr AYNI YATAKTA BİR ERKEKLE UYUYAMAM! [​IMG]
    BANU ZORLU, İLGİNÇ BİR YÖNÜNÜ ANLATTI. AYNI YATAKTA BİR ERKEKLE YATAMADIĞINI SÖYLEYEN ZORLU, KADINLARA İLGİNÇ BİR TAVSİYEDE BULUNDU

'Benim odam, yatağım ayrı olmalı. Kocamı da yatağıma almam. Kocalarından boşanmak istemeyen kadınlar yataklarını ayırsınlar! İlk günkü heyecanı yitirmek istemiyorlarsa kadınlar, kocalarına iyi geceler öpücüğü verip başka bir yatağa göndersinler. Çünkü bazı insan yatakta dağınık yatar, yorganı kendi üstüne çeker, yanındakinin üstünü açar. Midesi kötüdür, gaz çıkarabilir. Horlar! Bütün bunlar kadının kocasından, kocasının da karısından tiksinmesine yol açar. Benim için öyle, yanımdakinden tiksinirim. Horlayanı çekemem, zırt pırt lavaboya kalkar, ayyy olmaz. Neden Avrupa'da evli çiftlerin yatak odası ayrı, hep bu yüzden.
    (bugün)

Banu Zorlu " Aynı yatakta bir ekkekle olmaz " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zorlu petrol arayacak

Zorlu petrol arayacak

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş, Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yer alan, “Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş” ile “Amity Oil International Pty Ltd”nin petrol arama ruhsatı aldıklarını bildirdi. Zorlu Enerjiden Borsaya yapılan açıklamada, Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından İzmir ve Muğla...
  2. Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

RANDEVU BİLE VERİYORLAR BANU ZORLU, ADINI KULLANARAK İNTERNET SİTELERİNDE HAYRANLARIYLA YAZIŞANLAR YÜZÜNDEN SIKINTILI... Bu kişilerin olayı iyice abartıp buluşma randevuları bile verdiğini anlatan şarkıcı, sevenlerine 'sahtekarlara dikkat' uyarısında bulundu: 'Ben hiçbir sitede yokum, zaten internette yazışacak kadar vaktim de yok. İnterneti sadece iş amaçlı kullanıyorum, hiçbir siteye...
  3. Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Bir kadının en hassas ve bir o kadar da güzel dönemi olan hamilelik döneminde yaşanan bazı sorunlar, hamileliğin keyfine gölge düşürebilir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden (ASM) Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ebru Öztürk, hamilelik döneminde görülen bacak krampları ile ilgili soruları yanıtladı. Hamilelik döneminde, özellikle ilk aylarda gebelik hormonlarının etkisi sebebiyle bulantı,...
  4. Haydar Zorlu kimdir

Haydar Zorlu kimdir

haydar zorlu kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Türk yabancı ortak yapımlarında rol alan başarılı oyuncu Haydar Zorlu hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Haydar Zorlu (d. 4 Mayıs 1967 Mikail Köyü, Karlıova, Bingöl) Türk oyuncu. Aralarında Anrheiner (Ren nehri sakinleri), Oben Ohne (Üstü açık), Küstenwache (Sahil güvenlik )...
  5. Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?

Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?

Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı acaba sizin sitenizde, lütfen bana Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözlerini yazın sizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş