gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

RANDEVU BİLE VERİYORLAR

BANU ZORLU, ADINI KULLANARAK İNTERNET SİTELERİNDE HAYRANLARIYLA YAZIŞANLAR YÜZÜNDEN SIKINTILI...

Bu kişilerin olayı iyice abartıp buluşma randevuları bile verdiğini anlatan şarkıcı, sevenlerine 'sahtekarlara dikkat' uyarısında bulundu:

'Ben hiçbir sitede yokum, zaten internette yazışacak kadar vaktim de yok. İnterneti sadece iş amaçlı kullanıyorum, hiçbir siteye üye değilim. Ne olur bunlara itibar etmeyin, verdikleri randevulara da kesinlikle gitmeyin.'

Yönetmen bir babanın kızı olmasına rağmen oyunculuğu pas geçip şarkıcılıkta karar kılan Banu Zorlu, bu kararından gayet memnun... Güzel şarkıcı, “Konservatuvardaki hocalarım bende ışık gördüklerini söylemişlerdi. Yani sahnede bambaşka biri olduğumu düşünüyorlardı. Demek ki sahne için yaratılmışım” dedi..

Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zorlu petrol arayacak

Zorlu petrol arayacak

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş, Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yer alan, “Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş” ile “Amity Oil International Pty Ltd”nin petrol arama ruhsatı aldıklarını bildirdi. Zorlu Enerjiden Borsaya yapılan açıklamada, Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından İzmir ve Muğla...
  2. Banu alkan'ın pantolonu patladı.

Banu alkan'ın pantolonu patladı.

banu zorlunun göğsü açıldı banu alkan meme resimleri alkanın memeleri alkan memeleri BANU'NUN YIKILDIĞI AN Pencere açıldı bilal oğlan pişton patladı :D:D şok şok şok zaten kilolu olan afrodit çakması Banu hanım gerçekten zor anlar yaşadı, çartttt diye patlayan pantolonu bakın nasıl göründü :D E normaldir su gibi mutlaka bir delik bulduğunda hödödenek çıkacaktır, e sende bu kadar...
  3. Banu Zorlu " Aynı yatakta bir ekkekle olmaz "

Banu Zorlu " Aynı yatakta bir ekkekle olmaz "

yataktr AYNI YATAKTA BİR ERKEKLE UYUYAMAM! BANU ZORLU, İLGİNÇ BİR YÖNÜNÜ ANLATTI. AYNI YATAKTA BİR ERKEKLE YATAMADIĞINI SÖYLEYEN ZORLU, KADINLARA İLGİNÇ BİR TAVSİYEDE BULUNDU 'Benim odam, yatağım ayrı olmalı. Kocamı da yatağıma almam. Kocalarından boşanmak istemeyen kadınlar yataklarını ayırsınlar! İlk günkü heyecanı yitirmek istemiyorlarsa kadınlar, kocalarına iyi geceler öpücüğü verip...
  4. Beren Saat Hayranları Dikkat Edin!

Beren Saat Hayranları Dikkat Edin!

beren saat hayranları dikkat facebooktan dolandırıcılık fan grupları hayranları dolandırılıyor ile ilgili bilgiler burada melekler Çektiği dizi ve filmlerle ortadoğu ve Türkiye'de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Beren Saat 'in popülaritesinden faydalanmak isteyen dolandırıcılar facebook ta ki hayranlarını dolandırıyorlarmış melekler.Belli miktar para karşılığında Beren Saat'in çekim...
  5. Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?

Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?

Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı acaba sizin sitenizde, lütfen bana Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözlerini yazın sizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş