gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

banyo dizayn fikirleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

kızlar ben evde en çook banyoyu kullanıyorum sabah akşam ordayım :dp8:o yüzden banyo benim için çook önemli bunlar farklı modeller umarım sizde beğenirsiniz....

banyo dizayn fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modeRn-Şık-Gözalıcı Banyo dizaynları !!

modeRn-Şık-Gözalıcı Banyo dizaynları !!

gözalıcı banyo dizaynları
  2. örnek banyo dizaynları

örnek banyo dizaynları

örnek banyolar banyo dizaynlari banyo dizaynları dizayn örnekleri küçük dekorasyon örnekleri Banyoda dizayn sınır tanımıyor. Harika dizaynlar göz kamaştırıyor.
  3. Fransız Tarzı banyo dekorasyon örnekleri

Fransız Tarzı banyo dekorasyon örnekleri

Fransız insanlar şıklıkları ile her zaman göz kamaştırıcılığı üzerlerinde toplamaktadırlar. Birçok kişide olduğu gibi Fransız insanında da ev dekorasyonunda sade ama şık dizayn yapabilme arzusu ile karşı karşıya kaldığımız anlar olur. Siz de Fransız tarzı banyo dekorasyon stili ile özel banyo görünümleri elde etmek istiyorsanız öncelikle klasik vintage dokunuş bütünlüğünün bir arada hakim...
  4. 2016 banyo dekorasyon fikirleri

2016 banyo dekorasyon fikirleri

İç mekan görünümlerimizde banyolar genel itibari ile önemsenmeyen alanlardır. Ama kimileri için banyo dekorasyonları bir yatak odası kadar özen gösterilen alanlar arasında yer alabilmektedir. Banyo dekorasyonlarınızda siz de 2016 sezonunda en güzel görünümleri yakalama düşüncesi içerisinde iseniz bu yazımdaki fikirler ve resim galerim sizler için tam manası ile yol gösterici olabilecektir....

Sayfayı Paylaş