gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Banyo perdeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Banyo perdesi modelleri Duş perdesi
    Evimizi döşerken 3 gün banyo perdesi aradık eşimle. Tüm yapımarketleri dolaştık. Kimisinin desenlerini beğenmedim kimisinin ölçüsü olmadı. Ama 3. günün sonunda bir perdede karar kıldık ve aldık :lau: Ebeveyn banyosuna şimdilik kabin yaptırmadık, perde ile bir süre idare edeceğiz. Sizinde banyo perdesi ihtiyacınız varsa www.gittidiyor.com adresinde çok sayıda duş perdesi modelleri mevcut. Bazılarını sizin içşin seçtim meleklerim. Her birinin fiyatı 23 TL

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    emeğine sağlık cnm cpok güzeller

Banyo perdeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banyo perdeleri

banyo perdeleri

banyonuzun donuk havasına bu güzel yaz günlerinde biraz renk katmak için en güzel alternatif banyo perdesi diye düşündüm ihtiyacı olanlara fikir olur umarım buyrun...
  2. Şık Banyo Perdeleri

Şık Banyo Perdeleri

yeni model banyo perdesi 1 Birbirinden güzel banyo perdeleri melişler ..buyurun..:)
  3. Banyo perdesine ufak dokunuş

Banyo perdesine ufak dokunuş

Banyo dekorasyonu Banyo perdesi halkası Evinizde değişklik yapmak her zaman zor değildir. BAzen ufak dokunuşlar ile güzel şeyler çıkar ortaya. Mesela bu banyo perdesi modellerinin halkalarına kurdela bağlanmış ve bence çok hoş bir dekorasyon örneği olmuş. Kurdela ile bağlanmış banyo perdeleri burada;
  4. Çok şık banyo perde modelleri

Çok şık banyo perde modelleri

bu konu;banyo perdeleri,küvet perdesi hakkında bilgi vermektedir Banyo tekstil ürünleri günümüzde teknolojik koşullara uygun olarak tasarlanmakta.Banyo perdeleri eskiye göre daha modern çizgilere sahip,renk ve modelleriyle adeta banyonun her alanını büyülüyor.Sadece küçük bir dokunuşla banyonuzun kasvetli görüntüsünden kurtulmak mümkün.Şahsen ben bu tablo gibi duran banyo perdelerine...

Sayfayı Paylaş