gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

banyo ve mutfagınıza farklı yüzey seceneklerii

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

banyo ve mutfagınıza farklı yüzey seceneklerii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Cİsmİn AĞirliĞi Ve YÜzeyİn Cİnsİyle Olan İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Cİsmİn AĞirliĞi Ve YÜzeyİn Cİnsİyle Olan İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

sürtünme ile ilgili deneyler sürtünme kuvveti ile ilgili deneyler kuvveti resimler kuvvetinin ağırlıkla ilişkisi DENEYİN AMACI :Sürtünme kuvvetinin cismin ağırlığına ( yüzeye yapılan etki kuvvetine) ve yüzeyin cinsine bağlı olduğunu görmek. HAZIRLIK SORULARI: 1-Bir kutuyu hareket ettirdiğimiz kuvvetle iki kutuyu üst üste koyarak hareket ettirdiğimiz kuvvet...
  2. Alışıla gelmişin dışında mutfak ve banyonuz için yüzey tasarımları

Alışıla gelmişin dışında mutfak ve banyonuz için yüzey tasarımları

Hanımlar banyonuzda ve mutfağınızda uygulanacak alışıla gelmişin dışında farklı yüzey tasarımları sizin için...
  3. Ayna ve parlak yüzeyleri içeren oyunlar

Ayna ve parlak yüzeyleri içeren oyunlar

Küçük bebekler kendi yansımalarına bakmaya bayılırlar. İşte bebeğinizin ilgisini çekmek için düzenlenmiş, ayna ve parlak yüzeyleri içeren bazı basit oyunlar. Yansıtıcı yüzeyler bebeklerin ve yeni yürümeye başlayan çocukların kendi vücutları ve yüz ifadeleri hakkında bilinçliliklerinin gelişmesini sağlar. Bu tür faaliyet bebeğinizin kendi kendine veya sizinle birlikte zevk alacağı bir...
  4. Farklı banyo dekorasyon örnekleri

Farklı banyo dekorasyon örnekleri

2012 Banyo dekorasyonu Banyo dekorasyon örnekleri bu banyo dekorasyon örnekleri bana farklı ve hoş geldi. O yüzden sizinle paylaşmak istedim meleklerim. Dolapsız banyolar zarif duruyor ama banyodaki dolaplarım benim elim ayağım o yüzden bu banyo modelleri pek bana gelmez.
  5. Deri Yüzeyleri Parlatmak ve Bakımını Yapmak

Deri Yüzeyleri Parlatmak ve Bakımını Yapmak

Deri oldukça dayanıklı bir malzeme olmasına karşın düzenli bakım ve temizlik gerektirir. Bakımı zamanında yapılmayan deri yüzeyler rengini ve parlaklığını kaybeder, üzerinde çizikler ve çatlaklar oluşur. Bunu engellemek için evinizde bulabileceğiniz bazı ürünleri kullanabilirsiniz. Deri koltukları ya da diğer yüzeyleri önce tozdan ve yüzeysel kirden arındırarak işe başlayın. Bunun için...

Sayfayı Paylaş