gebe
  1. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Banyo ve mutfak temizliği :((

Konu, 'Çöplük' kısmında kader.bal tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, bayram temizliğinin sonuna geldim sayılır. Banyo ve mutfak kaldı sadece :( Banyoda küvet ve duşakabin camı ayrı dert zemin ayrı dert :18: yer sürekli kirli gibi görünüyor rengi tam beyaz değil o yüzden sanırım.. neler neler kullandım memnun olamadım.. komşum cifin tüm yüzeylerini önerdi daha kullanma fırsatım olmadı kullanan varmı Siz neler kullanıyosunuz temizlik yaparken :grev:

2. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    cifi önceden beri kullanıyorum amonyaklısını. tüm yüzeyleride denedim çok güzel korkmadan kullanabilirsin. bahsettiğin her yeri temizliyor tek ürün, şimdiden kolay gelsin tatlım :cheer2::cheer2::dance:

3. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bende yeni indirime girdiğinde aldım a101den hala kullanıyorum çokda memnunum :tik:

Banyo ve mutfak temizliği :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak - Banyo

Mutfak - Banyo

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Alışıla gelmişin dışında mutfak ve banyonuz için yüzey tasarımları

Alışıla gelmişin dışında mutfak ve banyonuz için yüzey tasarımları

Hanımlar banyonuzda ve mutfağınızda uygulanacak alışıla gelmişin dışında farklı yüzey tasarımları sizin için...
  3. Modern tarzda mutfak ve banyolar

Modern tarzda mutfak ve banyolar

modern banyolar Evin salon dışında güzel olması gereken bölümlerinden biri mutfak diğeri ise banyo her ikiside bence temiz ve güzel görünmeli eğer evinizin mutfağında ve banyo dekorasyonlarında değişiklik yapıcağım diyorsanız karar vermeden önce bu modern tarz modelleri bir gözden geçirin derim hanımlar. Zira biz ev hanımları bütün gün mutfaktayız kendi sarayımızı kendimiz seçmeliyiz dimi ama...
  4. Country Stil Mutfak Ve Banyolar

Country Stil Mutfak Ve Banyolar

country mutfak modelleri country mutfak banyolar Arkadaşlar şimdi size birbinden şık ve ferah banyo ve mutfak tasarımları sunuyorum...Bu banyo ve mutfaklardan çıkmak istemeyeceksiniz :tik:
  5. Artema Mutfak ve Banyo Armatürleri

Artema Mutfak ve Banyo Armatürleri

Modern Banyo Armatürleri 2014 Mutfak Banyo Armatürleri Yeni Sezon Mutfak Banyo Armatürleri Mutfak ve banyolarınızda kaliteyi ve uzun ömürlü batarya kullanımları gerçekleştirmek istiyorsanız Vitra mağazalarını ziyaret etmeye ne dersiniz? Birbirinden kaliteli tasarım zenginlikleri ile birbirinden çeşitli batarya modeli tasarımlarını bir araya getirerek sizlerin de ev dekorasyonlarınızda...

Sayfayı Paylaş