gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Banyoda Kullanabileceğiniz Yağ Formülleri

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Ünlü Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankayanın kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz mucize formülleri ile doğal yöntemlerle güzelliğinize güzellik katın. Yağ Formülü I

Malzeme:

1 çay bardağı şampuan
    1/2 çay bardağı rendelenmiş sabun
    1 çay bardağı kaynar su
    3 yemek kaşığı badem yağı
    Birkaç damla çiçek özü yağı

Uygulama:

Sabun rendesi kaynar suda eritilip, yavaşça karıştırılır. Badem yağı ve çiçek özü kokuları da ilave edilir. Sıcak küvetinize sağlıklı naturel yağınız hazırdır.

Yağ Formülü II

Malzeme:

118 ml sabun
    1 su bardağı kaynamış su
    3 yemek kaşığı badem yağı
    Birkaç damla lavanta

Uygulama:

Malzemeler karıştırılır ve banyoda vücut şampuanı olarak kullanılır.

2. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün kuvet sefası yapmaya karar verdim kucete atabilirimiyim bu karışımı?

3. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunları kuvete atsak oluyor mu acaba?

Banyoda Kullanabileceğiniz Yağ Formülleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte yağ yaktıran formüller

İşte yağ yaktıran formüller

yürümek kaç kalori yaktırır ip atlamak kaç kalori yaktırır yürüyüş hangi hareket 1 saat yürüyüş Yazla birlikte fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, uzmanların verdiği basit tavsiyelerle yağlarından kurtuluyor. Formda ve sağlıklı vücuda sahip olmak için bol egzersiz, yürüyüş ve ev işleri yapmayı tavsiye eden uzmanlar, “Bir saat koşarak 650 kalori, ip atlayarak 590, kayak yaparak 470 kalori...
  2. Yağ Yakmanın Formülü

Yağ Yakmanın Formülü

Hareketsiz ve yoğun yaşantı içerisinde, insanların vücutlarında birçok rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Bu rahatsızlıkların başında gelen şişmanlık, hem fizyolojik hem de sosyolojik açıdan insanları etkilemektedir. Şişmanlığın insan vücudunda oluşturduğu bu olumsuz etkilerden kurtulmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin içinde, vücuttaki şişmanlığın giderilmesi açısından...
  3. Yağ Yakan Formül

Yağ Yakan Formül

yağ yakan formüller Zayıflamak için bir çok şey deniyoruz.Hatta her gün yeni birşey çıkıyor ve siz bunları denemekten bıktınız.Meleklerim siz her halinizle güzelsiniz ya uğraşamyın diyicem ama beni dinlemeyeceksiniz eminim:D Şimdi size sunacağım yazıdakileri illa uygulayın demiyorum yada deneyin demiyorum sadece bir okuyun diyorum:D Metabolizmayı hızlandıran içecek (Yağ Yakan Formül) NTV'de...
  4. Yağ yakmanızı sağlayacak içecek formülü

Yağ yakmanızı sağlayacak içecek formülü

Vücudumuz da biriken ve inanılmaz sinir bozucu yağlardan kurtulmak her kilolu kişinin hayali zannediyorum.Kiloyu oluşturan yağdır.Eee yediğimiz yağlı yemeklerden dolayı vücutta da artıkça artan yağ miktarı kilo almamıza sebep oluyor.Vücudunda ki yağlardan dolayı yağlı yemeklerden bile nefret eden bir çok kişi tanıyorum.Yağlı bir yemek görünce midesi bulanan ve kilolu olduğu için yakınan bir...
  5. Yağ Yaktıran Formüller

Yağ Yaktıran Formüller

hızlı yağ yaktıran formüller,yağ yaktıran besinler,yağ yaktırma yolları,yağ yakan formüller,yağ yakmak için neler yapmalıyım,ne yaparsam daha hızlı yağlarım yanar, Yağ yaktıran formüller Yazla birlikte fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, uzmanların verdiği basit tavsiyelerle yağlarından kurtuluyor. Formda ve Sağlıklı vücuda sahip olmak için bol egzersiz, yürüyüş ve ev işleri yapmayı...

Sayfayı Paylaş