gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Banyoda Siyah , Gri Fayans Kullanan Var miiii??

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Kizlar , banyomuzu yeniden yaptiriyoruz.Banyo dolabini ve herseyi beyaz aldik tamamladik bir tek fayansta karar veremedik.Daha dogrusu siyah renk fayans begendim simli falan, degisik böyle hafif pütürlü yer icin ama cesaret edemedim siyah fayans kullanisli olurmu diye!Sizinde fikrinizi almak istedim yerler siyah ya da gri simli , duvarlar beyaz fayans nasil olur :tik:

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    banyonun sadece yerlerinde istiyorum siyah fayansi ve ikitane cok büyük cam taktirdik kizlar hani fayans karartmasin diye icerisini :)

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    siyahı bilmiyorum ama gri çok güzel oluyo beyazla beraber

Banyoda Siyah , Gri Fayans Kullanan Var miiii?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah-Gri Avatar İsteyenlere..

Siyah-Gri Avatar İsteyenlere..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En şık banyo fayansları

En şık banyo fayansları

banyo modelleri banyo fayansları fayanslari fanyasları ev fayanslari Banyonuz boya tarzındaysa bence değiştirme zamanı geldi duvarları boya sil yerine sadece bu güzel fayansları 1 kere silin yeterli olucak badana derdinden kurtulcaksınız hadi bakalım begenin banyonuzun fayanslarını seçin :tik:
  3. Banyo Fayans Döşeme Modelleri

Banyo Fayans Döşeme Modelleri

banyo fayans döşeme modelleri banyo döşeme modelleri fayans örnekleri en iyi hangisi Banyonuzun fayanslarını değiştirmenin zamanı geldi değil mi ? Peki son çıkan modeller hangileri, hangisini seçmelisiniz ? Hangisi sizin banyonuzda daha şık duracak. İşte bu sorularınızın cevaplarını bir nebze olsun gidermek adına. sizler için oluşturduğumuz ve içinde sadece banyolarınızı güzelleştirecek...
  4. Lüks Banyo Fayans Modelleri

Lüks Banyo Fayans Modelleri

Modern Banyo Fayans Modelleri En Yeni Banyo Fayans Modelleri 2014 Lüks Banyo Fayans Modelleri Son zamanlarda banyo dekorasyonlarınızda ilgi çekiciliği arttırma gibi bir arzu içine girdiyseniz mutlaka lüks banyo fayans modeli tasarımlarından yararlanmanız önerilmektedir. Bu durumu bilen banyo tasarımcıları sizler için her sene birbirinden farklı fayans modelleri ile banyolarınızda harika...
  5. Mavi banyo fayans modelleri

Mavi banyo fayans modelleri

banyo fayansları 2015,mavi banyo fayans modelleri,banyolarda mavi fayans,mavi fayans modelleri 2015 Banyonuzu düzenlemenin pek çok yolu var ama sizin için hangisi en uygun karar vermelisiniz. Tepeden tırnağa düzenleme şansınız olduğunda işe belli bir renk skalasına karar vermekle başlamak en iyisi olacaktır. Sadece banyo için değil evin her odası için dilediğiniz renkleri kullanmakta...

Sayfayı Paylaş