gebe
  1. nilmoon

nilmoon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

baobab yağı

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında nilmoon tarafından paylaşıldı.

dün derya baykalın programında baobab diye bir yağan bahsedildi, gizem özdilli çılgın yağ demiş, aranızda kullanan var mı arkadaşlar, bir de şu tarif verildi.
    baobb yağı kullanımına dair deneyimi olan var mı içimizde.

2. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Derya Baykal-Hande Polat-Deryalı Günler Programı-geceserumu tarifi-baobab yağı [​IMG]
    KIRIŞIKLIK GİDERİCİ GECE SERUMU TARİFİ
    BAOBAB YAĞLI KREM TARİFİ-GİZEM ÖZDİLLİ’NİN KULLANDIĞI ÇILGIN YAĞ TARİFİ

1 tatlı kaşığı Baobab yağı

2 damla üzüm çekirdeği yağı

2 damla çuha çiçeği yağı

ben ısmarladım bile programdan çok etkilendim. Hande hanım!ın katıldığı her programı izlerim tarif olarak verdiklerinin çoğu işe yarıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ekim 2016
  3. Meltemlice

Meltemlice Forum Okuru

Merhaba, baobab yağının en iyisini Doa Kozmetiğin sattiığına dair çokça yazı gördüm. Ben de Doadan denicem, size de aktarırım, ama sizde fikrinizi söyleyin

baobab yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  2. 25 adımda yağları yakın

25 adımda yağları yakın

Kilo verme işini gözünüzde büyütmeyin. Kolayca uygulayabileceğiniz bu yöntemlerle zayıflayabilirsiniz. Kilo vermeye başlamak için ihtiyacınız olan tek şey 1 dakika! İşte aldığınız kalorileri azaltmak ve daha çok yağ yakabilmek için tam 25 tane öneri. Üstelik de uygulanmaları çok kolay. Yapmanız gerekense, bu önerileri günlük hayata geçirmek. Eğer hali hazırda diyet yapıyorsanız, bunları...
  3. Yağlarınızı 5 Adımda Yakın

Yağlarınızı 5 Adımda Yakın

Kilo vermek ve fit görünmek için yağ yakmak gerekli peki o yağları nasıl yakıcaksınız...İşte yağ yakmanın 5 yolu kızlar :tik: Gerçek öneri 1: "Kilo veremezsiniz. Kimse bunu duymak istemez." Eğer jeanlerinize gerçekten girmek istiyorsanız tepeden tırnağa yağ yakmanız gerekiyor. Bedeninizdeki yağlardan kurtulmak için kendinizden başka destekçiniz yok. Gerçek öneri 2: Biraz...
  4. Baobab Yağı-Derya Baykal-Hande Polat-Deryalı Günler Programı-kırışıklı giderici gece

Baobab Yağı-Derya Baykal-Hande Polat-Deryalı Günler Programı-kırışıklı giderici gece

REKLAM YAPMAK YASAKTIR!! AYRICA BAN SEBEBİDİR Reklam vermek için site yetkilisiyle görüşün.
  5. Baobab Yağı-Gizem Özdilli ‘nin çılgın yağı

Baobab Yağı-Gizem Özdilli ‘nin çılgın yağı

REKLAM YAPMAK YASAKTIR!! AYRICA BAN SEBEBİDİR Reklam vermek için site yetkilisiyle görüşün.

Sayfayı Paylaş