gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bar Rafaeli En Süper Resimleri Burada !

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu Bar Rafaeli resimleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, magazin basınında, ünlü aktör Leonardo Di Caprio ile yaşadığı aşkla gündeme gelen İsrailli top model Bar Rafaeli, halen birçok ünlü markanın kataloglarında yer alıyor. Annesi de ünlü bir model olan Rafaeli 4 Haziran 1985 doğumlu. Elle, Maxim, Cosmopolitan ve Vogue gibi pek çok ünlü dergiye poz veren Bar Rafeli 'nin en güzel resimlerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Bar Rafaeli En Süper Resimleri Burada ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin görselleri ve resimleri süperler en yeniler burada

Ebru gündeşin görselleri ve resimleri süperler en yeniler burada

En güzel ve en yeni anne olan Ebru Gündeşin harika resimleri fotoları burada kızlar sizler için veriyorum umarım hoşunuza gider. Bayılıyorum ya bu kadına çok güzel çok ::D:D
  2. En iyi en güzel en süper aşk resmi resimleri burada kızlar

En iyi en güzel en süper aşk resmi resimleri burada kızlar

Aşk resimle resimli anlatımı anlayana tabiki anlamayana diyecek bişi yok.
  3. En güzel ve süper sarar eşarplar burada

En güzel ve süper sarar eşarplar burada

Süper harika ve değişik modelli eşarplar kızlar süper ötesi hepside hoşuma gitti. Çoğunun markası sarar kızlar bilginiz olsun.
  4. rengarenk bilezikler en güzelleri en süperleri burada

rengarenk bilezikler en güzelleri en süperleri burada

ben cıvıl cıvılım öylede giyinmeyi takınmayı seviyorum diyorsanız işte tam sizlik bilezikler...
  5. En süper Tunik Modellerimiz burada canoşlar

En süper Tunik Modellerimiz burada canoşlar

2011 Tunik Modelleri kemerli tunik modelleri tunik modelleri 2011 2011 kapalı Çoğumuzun severek kullandığı tunikler bu senede en güzel modelleri ile karşımıza çıkıyor.Kalpli desenli ve kemerli modellerinin yanı sıra,omuzları tüylü degaje yakalı olanlar benim çok hoşuma gitti.Bakalım sizler bu modellerin arasından hangilerini beğeneceksiniz:tik:

Sayfayı Paylaş