gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Baran Güneri Leyli 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

baran güneri SANATÇI ADI: Baran Güneri
    ALBÜM ADI: Leyli

ALBÜM YILI: 2009

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Leyli
    02- Anam Ağlar
    03- Vallaha
    04- Geldi Geçti
    05- Sana Hayran Sana Kurban
    06- Lımın Daye (Ay Anne)
    07- Benim Dertlerim
    08- Hade Güzel
    09- Yardan Ayrılalı
    10- Çayın Öte Yüzünde
    11- Ne Çare
    12- Bir Sınıfta Okurken

Baran Güneri Leyli 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Leyli

Sagopa Kajmer - Leyli

rayihana ozlemim, telafisiz gecikmelerdeyim telapatiklerini giydi platonik şizofren ilgisizlik yargisizlik saptirimlarinda leyli, vuran vurur, calan kacar kim neyli varsa bunu yapar yazik(yazık) insanlik yatak doşek arkadaşlik zaten olmuş morga kaldirildi(kaldır) umar umurdan firari, umumi yaptirimlarin hususi bencil olma bir tek aşkim azami, hizimi kesti her sozun boynum halata bagli...
  2. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  3. Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen Yavru şahin bulutlarda arar bulur...
  4. Leyli ve Mecnun(qeys)

Leyli ve Mecnun(qeys)

Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan Kays adlı oğludur. Okulda bir başka kabile reisinin kızı olan Leyla ile tanışır. Bu iki genç birbirlerine aşık olurlar. Okulda başlayıp gittikçe alevlenen bu macerayı Leyla nın annesi öğrenir. Kızının bu durumuna kızan annesi, kızına çıkışır ve bir daha okula göndermez.Kays okulda Leyla yı göremeyince üzüntüden çılgına döner,...
  5. Cavit Çetin Güner kimdir

Cavit Çetin Güner kimdir

cavit çetin güner kimdir, hayatı, biyografi, hakkında merak edilen tüm bilgiler nelerdir buyrun öğrenelim. "Hayat Bilgisi" adlı diziden aşina olduğumuz Cavit Çetin Güner hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler! 21 şubat 1986 da istanbulda doğdu. Annesi ev hanımı babası şofördü. Annesi Rize babası Bursalı.İki yaş büyük bir ağabeyi, altı yaş küçük bir kız...

Sayfayı Paylaş