gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Barbara Bui’den Muhteşem Botlar!

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

barbari bot modelleri 2012 kış modelleri çizmeler hakkında herşey sadece meleklermekanı.com'da. Hangi yaşta olursak olalım biz bayanlar bir ayakkabı mağazasına girdiğimizde adeta kendimizi kaybederiz. Kimimiz spor ayakkabıları tercih eder kimimiz ise abiye ayakkabıları. Barbara Bui bu yıl bizler için harika bir koleksiyon hazırladı. bu mükemmel koleksiyondan gözlerinizi alamayacaksınız.

Ben bu tamamı deri işleme bota bayıldım. Hem kumaş pantolonlarla hemde eteklere çok uyumlu olur. Ahh keşke biraz daha alışık olsamda bende bu güzelliklerden mahrum olmasam.. Giyebilenlere diye gösteriyorum :(

Allı pullu bu botlar ise kokoş hanımlara :) :)

Barbara Bui’den Muhteşem Botlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbar Kim?

Barbar Kim?

Barbar Kim? Bizans'ı kurtarmak üzere İstanbul'a çağrılan Haçlı ordularının Hristiyanlığın mukaddes kilisesi Ayasofyanın tepesinde ki altın haçı sökerek eritip sattıklarını... Yıllar sonra Osmanlı ordusunun İstanbul'un fethi sırasında bir yeniçerinin, fetih hatırası olarak saklamak maksadıyla Ayasofya nın küçük bir çini parçasını koparmak istemesini, Fatih Sultan Mehmed'in "tahribe...
  2. Bize 'barbar' diyenler utansın

Bize 'barbar' diyenler utansın

İşte insanın kanını donduran, Avrupa'nın göbeğinde kaydedilen barbarlığın görüntüleri. Buldozerli işkencenin fotoğrafları... İşkencenin videosu... İşlerine geldiğinde bize 'barbar' derler. İşte asıl barbarlık ortada. Üstelik bunu eğlence için yapıyorlar. Bu sefer iyice azmış görünüyorlar. Avrupa Birliği üyesi İspanya'da çekilen bu görüntüler insanın kanını donduruyor. Geleneksel...
  3. Botlar

Botlar

Topuklu bot çizme seven melişlerim bunlar sizin için ideal (:
  4. bot

bot

botlardan satın alamıyor muyuz

Sayfayı Paylaş