gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Barbie Kızlarla Tanıştınız mı Melekler ?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; barbie kızlar hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, barbieleri sadece kızlarınızın elinde ki oyuncaklar olarak görmeyin sakın. Onlar da ayrı bir cins ve kanlı canlı yaşıyorlar aramızda. Gerçi Türkiye 'de bu tür var mı bilmiyorum, en azından hiç gün yüzüne çıkmadı ama Rusya ve Ukrayna'da bu türden iki kişi yaşıyor :D:D İnanmıyorsunuz değil mi :D:D Galerimize girin de görün. Ama durun isimlerini de yazayım da tam olsun :D:D
    Ukraynalı Barbie Kız Valeria Lukyonova'dan sonra bir de Rus Barbie Kızımız oldu: Olga Oleynik (Barbie ismi "“Dominika”).

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    valla titan bunları görmüştüm nasılda makyaj hilesi yapmışlar ama kızlar aramızda kasın gögüslerinden gerçek oldukları belli dimi titan :muz::meme:

Barbie Kızlarla Tanıştınız mı Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Barbie', kız çocuklarını yeteneksiz bırakıyor!

'Barbie', kız çocuklarını yeteneksiz bırakıyor!

Oyuncak, çocuklara, hazırlanmakta oldukları dünyanın korunaklı ve kendine özgü bir versiyonunu sunar. Çocuk, yeni yeni algılamakta olduğu nesneleri ve davranışları denetim altında tutabildiği nesneler üzerinden sınar ve onlara alışır. Henüz başa çıkamayacağı bir dünyanın alıştırmalarını, başa çıkabildiği bir oyuncak üzerinden yapar. Onu kendine özgüleştirir, tâbi kılar. Peki ya oyuncak, çocuğa...
  2. Melek Angun kimdir biyografisi resimleri var mı kızlar

Melek Angun kimdir biyografisi resimleri var mı kızlar

Kızlar oktay kaynarca ile nişanlanmış 31 yaşındaki Melek Angun, Kim bu hatun allaşkına oktayı ben alacaktım nişan yapmışlar :) Bilgi istiyorum resimleri fotoları kimdir nedir varsa evin de adresini verin saçını başını yolcam bu melek angunun :D:D:D
  3. Romantik Saç Modelleri İle Tanışın Melekler

Romantik Saç Modelleri İle Tanışın Melekler

romantik saç modelleri romantik saç örgüsü Sevgili melekler, şimdi sizlerle paylaşacağımız romantik saç modelleri ile özellikle yaz akşamları tüm gözleri üzerinize toplayacaksınız. Üzerinize giyeceğiniz upuzun zarif bir elbise ve ayağınızda ki stilettolarla gecenin en şık ve zarif kadını olacaksınız. Sade ve doğal bir makyajla tamamlyacağınız romantik saç örgüsü, saç modelleri için buyrun...
  4. Meleklerim için Barbie Bebek pastası yapılışı

Meleklerim için Barbie Bebek pastası yapılışı

barbi pasta barbi pasta yapımı Sitemizdeki anne melekler çocukları için hazırlayacakları sürpriz doğum günü partisine marifetli elleriyle doğum günü pastası yapmaları için beğeni toplayan bir tarifle sizlerleyiz. Kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncakları olan Barbie Bebekler pasta fikriyle buluşunca mükemmel oluyor. Bizden tarif sizden marifet meleklerim :D Malzemeler: ** 3 paket...
  5. Jako Papağanım Paşa İle Tanışın Kızlar:)

Jako Papağanım Paşa İle Tanışın Kızlar:)

bu yazı jako papağan resimleri ve bakımı ile ilgili bilgilere yer vermektedir. birkaç gün önce eşim tarafından çok değişik bir hediye aldım. Aslında normalde hayvanları sevsemde bir o kadar korkan biriyim. Ama eşim bu hediyeyi aldığında söylediği cümleler beni çok etkiledi. Jako papağanlar yaklaşık 120 sene yaşıyormuş ve papağan cinsleri arasında en fazla kelime konuşan ve eğitimi daha kolay...

Sayfayı Paylaş