gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Barbunya İle Çil Tedavisi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu çil ve güneş lekelerine doğal çözüm bilgilerine yer vermektedir. Çiller bazen genetik olsada bazen güneşin yakıcı sıcağın da uzun süre maruz kaldığınız da ortaya çıkabilir. Eğer cildiniz de çil ve güneş lekeleri varsa ve sizde bunu sorun haline getiriyorsanız sizlere oldukça basit ama etkili bir yöntem olan barbunya ile çil tedavisinden bahsetmek istiyorum. Uygulaması tamamen pratik olan barbunya maskesi ile çil ve güneş lekelerinizden kurtulabilirsiniz. Eğer çillerinizden ve cilt lekelerinizden rahatsız oluyorsanız malum önümüz yaz ve dışarı çıkarken kesinlikle yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu kullanmanızı tavsiye ederim.

Şimdi sizlere barbunya ile çil tedavisi hakkın da genel bilgilere geçiyorum;

Hazırlanışı

100 gr. beyaz barbunyayı geceden ıslatın. Ertesi gün de, bir litre suyun içinde kaynatın. Pişince iyice süzün. Elde ettiğiniz barbunya suyunu en az beş gün boyunca çillerinize ve lekelerinize sürün. Kullanmadığınızda, buzdolabında muhafaza edin.

Barbunya İle Çil Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbunya

Barbunya

Balık olarak barbunya, zenginliği temsil eder. Barbunya fasulyesi de insanın gelirinde iyi bir artış olacağına işaret eder.
  2. evde çil tedavisi

evde çil tedavisi

suna dumankaya çil tedavisi evde çil tedavisi Eyvah Yine Mi Çil ve Lekeler ! Yaz gelir,.güneş iyiden iyiye ben buradayım demeye başlar.tabi ki onunla beraber onun zararlı etkileri de… Her ne kadar öğlen 12 ile öğleden sonra 16 arası güneşe çıkmayın desek de yine de çıkmadan duramıyorsunuz değil mi ? zaten gündelik hayat sürdüğü sürece sürekli güneş ile karşı karşıya olduğumuz bir gerçek.eh o...
  3. Çil Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Çil Tedavisi Nasıl Yapılır ?

çil tedavisi nedir çil tedavisi nasıl yapılır çil tedavisi yöntemleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Çiller bazı kadınların en büyük derdidir melekler :) Oysa bence bazı kadınlara çil çok yakışır. Ancak benimle aynı fikirde olmayanlar çillerden hoşlanmadıkları için onları kapatmaya çalışırlar. Biraz daha ileri gidenler de çillerini tamamen yok etmek için çil tedavisi olurlar. Forumumuzda...
  4. Çillerin ilacı barbunya

Çillerin ilacı barbunya

bu konu;çillerden kurtulma,çil lekeleri nasıl geçer hakkında bilgiler vermektedir Yüzde çıkan çiller genellikle küçük kahverengi cilt lekeleri olup özellikle güneşe maruz kalan yüz ve cilt kısımlarında yoğunlaşmaktadır. Çiller özellikle sarışınlarda, turuncu saç rengine sahip beyaz tenli kişilerde görülen bir durumdur. Oldum olası çilli bayanları sevmişimdir.Bana çok tatlı ,sempatik...
  5. Barbunya Çilleri Yok Ediyor!

Barbunya Çilleri Yok Ediyor!

Bu konu; Barbunya Çilleri Yok Ediyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cilt bakımı kadınların en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Zamanın etkisine karşı koyamayan cildimiz için her türlü bakımı yapmaya, kozmetik ürünlerini kullanmaya çalışır. Ancak zaman zaman bazı sorunlar için çözüm bulamayız. İşte bunlardan biri de çiller ve güneş lekeleridir. Bunlardan kurtulmak...

Sayfayı Paylaş