gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Barcelo Saray

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

BARCELO SARAYStatü :Özel BelgeliTelefon :(212) 458 98 00Faks : (212) 458 98 32Adres : YENİÇERİLER CAD. NO:85 34130 BEYAZIT/İSTANBUL E-posta :[email protected]Web :http://www.barceloturkey.com[​IMG]Yazdırılabilir versiyon.Oda ve Yatak 96 Oda, 138 Yatak, 91 Standart Oda,2 Engelli Odası, 5 Single Oda, 91 Double Oda, 27 Sigara İçilmeyen Oda, 3 Delüks Oda, 2 Junior Suit, Oda Özellikleri Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Banyoda Telefon, Saç Kurutma makinası, Elektronik Kilit Sistemi , Yangın Alarmı , Minibar , Uyandırma Servisi, Kasa, 24 Saat Oda Servisi , Uydu TV , Kablosuz Internet, Merkezi Klima, Oda Manzarası
    Deniz Manzarası , Tarihi Yer Manzarası , , Yeme İçme
    1 Restaurant Kapalı kap:110, Açık kap: 10, Kahvaltı Salonu (toplam kap: 120), Snack Bar, Vista Restaurant, 120 kişilik, Lobi Bar, Türk, Uluslararası, İtalyan, Mutfakları Konaklama Tipi
    Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Toplantı
    3 Toplantı Salonu Toplam kap: 100,Maks (m2/kap):71/72, Min (m2/kap):20/10, Kablosuz Ağ Bağlantısı, Ses Sistemi, Kablosuz mikrofon, Masa Mikrofonu, Işık Sistemi, Dvd Oynatıcı, Vcd Oynatıcı, Sahne, Kürsü, Müzik Yayını, Bilgisayar Projektörü, Projektör Perdesi, Barkovizyon, Flipchart, TV, Yazı Tahtası, Faks, Klima, Fasilite ve Servisler
    Çocuk Bakımı , Uyandırma Servisi , İş Merkezi , Wireless Internet, Kuru Temizleme , Jeneratör , Aktivite ve Rekreasyon
    Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Konum
    Şehir Merkezinde, Atatürk Havaalanı18 km,

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Barcelo Saray
    Emeğine sağlık

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

Barcelo Saray konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barcelona Usulü Omlet

Barcelona Usulü Omlet

Malzemeler• 2 adet patates • 6-8 adet siyah zeytin • 6-8 adet yeşil zeytin • 1 adet soğan • 1 yemek kaşığı salça • 3 adet yumurta • Tuz • Karabiber Tarif Patatesleri soyup kare kare ufak doğrayın, zeytinlerin çekirdeklerini çıkarıp yarım yarım bölün, soğanı kıyın. Önce patatesleri tavaya bir yemek kaşığı yağla koyup kavurun kızarmaya başlayınca soğanı ve zeytinleri salçayla birlikte ekleyip...
  2. Buzdan Saray

Buzdan Saray

Böyle bir yerde yaşamak ister miydiniz:D:D:D
  3. İspanya Barcelona F1 Pisti

İspanya Barcelona F1 Pisti

Yapılış tarihi: 1991 İlk GP: 29/09/1991 Grand Prix sayısı: 17 Kapasitesi: around 107000 Organizatör: F.E.A Basın sorumlusu: Jordi Mateu Adres: Circuit de Catalunya Apartado de Correos 27: 08160 Montmelo Barcelona Spain Tel: (+34) 93 571 9700 Fax: (+34) 93 572 2772 Pist uzunluğu: 4.655 km Tur: 66 (307.104 Km) Viraj sayısı: 13 (left 5) (right 8) Hız: 325 Km/h Start çizgisi: 126 m Downforce...
  4. Saray Aksesuarları

Saray Aksesuarları

Evimi yeni düzmekteyim, internette www.istanbulhomeart.com sayfasında saraysı aksesuarlar buldum. Aklım şu kase ve vazoda kaldı sizce nasıl ? Zümrüt, beyaz ve turkuvazı kombinlemek istiyorum oturma odamda fikrinize ihtiyacım var kararsız kaldım. Bu aralar bir tutmuş vintage herkesin sevdiğini sevmeme gibi bir huyumda var. Yardım edin nolur...
  5. Saray Aksesuarları

Saray Aksesuarları

Evimi yeni düzmekteyim, internette www.istanbulhomeart.com sayfasında saraysı aksesuarlar buldum. Aklım şu kase ve vazoda kaldı sizce nasıl ? Zümrüt, beyaz ve turkuvazı kombinlemek istiyorum oturma odamda fikrinize ihtiyacım var kararsız kaldım. Bu aralar bir tutmuş vintage herkesin sevdiğini sevmeme gibi bir huyumda var. Yardım edin nolur...

Sayfayı Paylaş