gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim oldu bu sorumun cevabını bilen var mı ki bu sitede:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Barcelona'nın Yeni Teknik Hocası
    Barcelona ile yollarını ayıran Pep Guardiola'dan sonra yeni teknik direktör belli oldu. Guardiola'nın yardımcılığını yapan Tito Villanova Katalan ekibinin yeni teknik direktörü oldu.

Ağustos ayında oynanan kupa finalinde Jose Mourinho, Tito Vilanova'nın gözüne parmağını sokmuş ve iki maç ceza almıştı.

Guardiola, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı

Barcelona'nın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bildiğim için sürekli olarak kısa kontratlar yapmak istedim. Bu kulüpte harika 4 yıl geçirdim."

"Sonbaharda kulüp başkanına Barcelona'daki zamanımın sonlarına geldiğimi belirtmiştim."

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa... Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma...
  2. Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  3. Bayanlar Teknik Direktör Olursa Ne olurmuş

Bayanlar Teknik Direktör Olursa Ne olurmuş

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın Havası değişsin ayol! Geçen Gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya...
  4. Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Başkan Ünal Aysal Tarafından Açıklandı!...

Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Başkan Ünal Aysal Tarafından Açıklandı!...

gs yeni teknik direktörü galatasaray, yeni teknik direktörü açıklandı, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bugün ,mazbatasını yeni alan Galatasaray'ın 34. başkanı Ünal Aysal,ntvspor 'da canlı yayında galatasaray futbol takımının yeni teknik direktörünü saat 20:45 itibariyle açıkladı.. Galatasarayın yeni dönemde imzayı attığı yeni teknik direktör...
  5. Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ?

Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ?

Trabzonsporda Şenol Güneş istifayı basınca yerine Tolunay Kafkas gelmiş.Kim bu Tolunay Kafkas, bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş