gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Bardak mısır :D

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

bardakta mısır yapma oyunları bardakta mısır oyunu bardak oyunu süt yapma oyunları bardak İtiraf ediyorum canım acayip bardak mısır istedi ve bende tam bi bardak mısır hastasıyım.Dedim evde kendim yapayım mısır bildiğim patlatmalık mısırı haşladım tabi 3 4 kere su koydum pişmiyo çünkü :DSonra t.yağ pul biber nar eşkisi flan yaptım bardağada koydum yiyorum şuan dışardakiler gibi olmamış tam pişmemiş ama olsun yaptım işte :dp8:[​IMG]

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

bende severim süt mısırı gerçi mısırın her halini severim iyi başarmıssın aferimn sana hahaha

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır başaramadım ya iğrenç olmuştu patlamalık mısırdan bardak mısır mı olurmuş ahh annemd emişti ama yapma kızım o haşlanmaz dedi dinlermi deli kız tuğçe yaptım yedim sabaha kadar mide ağrısından öldüm :grev:

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende seviyorum.her çıktığımda alırım.alşıkanlık oldu

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bende cok sevıyorum o mısırı ve hep 1 tl ve 2 tl olmak üzere muhıte gore fıyatıda değişiyor.Al al olmuyor bırde tek kendıme deılkı aılemede alıyorum hop gıttı bırsuru para bende senın gıbı yontemı buldum evde yapıyorum:D ama benımkı hem gusel oluyor hemde basıt :)
    bak canım fresh ın hazır kaynatılmıs dondurulmus mısırları var ondan al hemde 4 tl bile değıl fiyatı o kadar ucuz yanı hemde bırsuru cıkıyor . onu al ısıt sadece ıcıne baharatlarını ve lımon yagını kat ıstegıne gore kat ta kat :) ayyy cok gusel oluyo hemde basıt kolaya kacmak ıı oluyor bazen napım:)

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :Abelen çok tatlısın canımyupis

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    oyyy tuğçem ben sana alırım

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol hayatım benim canım akşam çektiği için dışarı çıkıp fresh alamadım bundan sonra öle yapym teşk. önerin için Kiss

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ablacım saol bitanem Kiss:şerefe:beraber yiyelim

10. asL

asL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok severim
    konserve mısırı tavaya atıyoRum braz yağ
    :D
    ısıtıyoRum
    ouff cok manyak oLdu bide konserveyi dene abLaa :D

11. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ilkk sendeennn duydum =)))

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konserve mısırı pek beğenmedim ben ya hahaha

Bardak mısır :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mısır

Mısır

Mısır (Zea mays L.) bir kültür bitkisidir.Bütün dünyada yetiştirilir. Dişi çiçeklerden alınan püsküller, ince bir tabaka halinde, gölgelik bir yerde kurutulur. Dış Görünüş: Açık esmer veya kırmızı esmerimsi renkli, hafif ve özel kokulu, tadsız, 1 mm kadar genişlikte, uzun liflerden ibarettir. Bileşim: Karbonhidratlar, potasyum, sodyum ve kalsiyum tuzları taşır. Etki ve Kullanılış: İdrar...
  2. patlamış mısır

patlamış mısır

Patlamış Mısırın Patlaması Patlamış mısırın hikayesi beş bin yıl evveline, Amerika kıtasına kadar uzanıyor. Amerika yerlileri gıda için kullanılacak mısır ile içi daha sulu olan patlayabilir mısırların arasındaki farkı biliyorlardı. Kolomb kıtaya ayak bastığında yerlilerin mısır kültürünü gördü, ama asıl ilgi 1510'lu yıllarda Güney Amerika'da terör estiren Hernanda Cortes'in Aztek'lerin...
  3. Bardak

Bardak

rüyada bardak kırılması rüyada çay bardağı kırmak yıkamak plastik görmek kırmak Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa,...
  4. Bardakta Mısır

Bardakta Mısır

Yaz sezonunun gelmesi ile beraber heryerde türemiş olan mısır satış şekli. İsteğe göre ketçap, mayonez ve bilimum baharat konuluyor.Ortalama olarak bir bardak 1-2 tl.Mısırı bu şekilde bardağa dökme fikri zannımca gazete yada mısırın yaprağına sarılıp, sokak ortasında ''Ne var ki!'' bakışlarıyla yürüyenler için düşünülmüş.Tabi onlar için değişen birşey yok, onlar yine onlar.Bu şekilde...
  5. bardaklar

bardaklar

burda gosterilen bardakları nerelerde bulabılırız acaba ?

Sayfayı Paylaş