gebe
  1. sercan yagmur

sercan yagmur Forum Okuru

bardaklar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sercan yagmur tarafından paylaşıldı.

burda gosterilen bardakları nerelerde bulabılırız acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hangi bardaklar bunlar :D:D

bardaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bardaklar şıkırşıkır..

bardaklar şıkırşıkır..

Vitrinlerde uzun süre duran kristal bardaklarınız için, en iyi temizleme yöntemi, karbonatlı su içinde biraz bekletip yıkamanızdır.
  2. Bardak

Bardak

rüyada bardak kırılması rüyada çay bardağı kırmak yıkamak plastik görmek kırmak Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa,...
  3. Bırakın Bardaklarınızı...

Bırakın Bardaklarınızı...

Bırakın bardaklarınızı... Hayat kısa hiç bir şey için fazla üzülmemek gerek ve herşeyi yerli yerinde bırakmak gerek.. Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : "Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?" '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. "Bardağı tartmadıkça...
  4. Can bardaktan

Can bardaktan

bardakta çay resimleri bardakta çay resmi tepside resimleri tepside resmi Çay alırmısınız? Yanında bir tutam dert,hani gökyüzüne baka ,baka.. “Can bardaktan çayım var içer misin Dost?” Bir fincan çaydır; Sohbete kapı aralayan.. Sımsıcacık öyküsü de çayın yudumlarında saklıdır.Her yudum sohbete bir koyuluk bir huzur katar.İçindekileri damıtmak isteyen bir yüreğin sesi...
  5. Bardak Gibi!

Bardak Gibi!

bardak bardak, sorunlar, stres, dusunme, spazm konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : “Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?” '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. “Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem,” dedi profesör, “ama, benim...

Sayfayı Paylaş