gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bardakta Mısır

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

Yaz sezonunun gelmesi ile beraber heryerde türemiş olan mısır satış şekli. İsteğe göre ketçap, mayonez ve bilimum baharat konuluyor.Ortalama olarak bir bardak 1-2 tl.Mısırı bu şekilde bardağa dökme fikri zannımca gazete yada mısırın yaprağına sarılıp, sokak ortasında ''Ne var ki!'' bakışlarıyla yürüyenler için düşünülmüş.Tabi onlar için değişen birşey yok, onlar yine onlar.Bu şekilde yemeyenler için, küçük, ama çok mantıklı ve gelir sağlayan bir iş.
    Birde yanında geçtinizmi, gıcıklık olsun diye kapağı açıp mısır kokutmazlarmı, işte cinayet sebebi.Be adam alacak olsam kör değilim herhalde sarı sarı parlayan arabanı görüyoruz.Neden kalkıp birde kapağı açarak insanı sinir ediyorsunki..

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bol tuzlu olanı makbüldür :D :D

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Unutmadan; naneyle çoook güzel oluyo :D

Bardakta Mısır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mısır

Mısır

Mısır (Zea mays L.) bir kültür bitkisidir.Bütün dünyada yetiştirilir. Dişi çiçeklerden alınan püsküller, ince bir tabaka halinde, gölgelik bir yerde kurutulur. Dış Görünüş: Açık esmer veya kırmızı esmerimsi renkli, hafif ve özel kokulu, tadsız, 1 mm kadar genişlikte, uzun liflerden ibarettir. Bileşim: Karbonhidratlar, potasyum, sodyum ve kalsiyum tuzları taşır. Etki ve Kullanılış: İdrar...
  2. patlamış mısır

patlamış mısır

Patlamış Mısırın Patlaması Patlamış mısırın hikayesi beş bin yıl evveline, Amerika kıtasına kadar uzanıyor. Amerika yerlileri gıda için kullanılacak mısır ile içi daha sulu olan patlayabilir mısırların arasındaki farkı biliyorlardı. Kolomb kıtaya ayak bastığında yerlilerin mısır kültürünü gördü, ama asıl ilgi 1510'lu yıllarda Güney Amerika'da terör estiren Hernanda Cortes'in Aztek'lerin...
  3. Bardak

Bardak

rüyada bardak kırılması rüyada çay bardağı kırmak yıkamak plastik görmek kırmak Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa,...
  4. Bardak mısır :D

Bardak mısır :D

bardakta mısır yapma oyunları bardakta mısır oyunu bardak oyunu süt yapma oyunları bardak İtiraf ediyorum canım acayip bardak mısır istedi ve bende tam bi bardak mısır hastasıyım.Dedim evde kendim yapayım mısır bildiğim patlatmalık mısırı haşladım tabi 3 4 kere su koydum pişmiyo çünkü :DSonra t.yağ pul biber nar eşkisi flan yaptım bardağada koydum yiyorum şuan dışardakiler gibi olmamış tam...
  5. bardaklar

bardaklar

burda gosterilen bardakları nerelerde bulabılırız acaba ?

Sayfayı Paylaş