gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bare up kullanan arkadaşlarımız varmı, varsa bana yorumlarını söyleyebilir mi lütfen. Hiç sipariş verdiniz mi kaç parçadan oluşuyor, ve kullanımı rahat mı bu ürünü sipariş vereceğim ama yinede araştırmak istedim. Eğer bana bilgilerinizi aktarırsanız memnun olurum. tam olarak işe yarayıp yaramadığı hususuda önemli tabiki. boşu boşuna para ödeyip hüsrana da uğramak istemiyorum açıkçası. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. melike_00

melike_00 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up
    BARE UP Avantajları

Avantaj 1 – sütyen kullanmaya gerek kalmaz

Avantaj 2 – sütyen kullanımına baglı sıkıntılar yaşanmaz, terletmez

Avantaj 3 – sütyen gibi askı ve sırt bölümlerinde klips izi oluşturmaz

Avantaj 4 – sütyen ve sütyen askısının elbiselerden taşması durumu yaşanmaz

Avantaj 5 – gögüslerinizi dilediginiz gibi şekillendirebilirsiniz.

Avantaj 6 – Özel dizaynı ve yapısı sayesinde su geçirmez.

Ama kullanmadım söyleyim sadece özelliklerini yazdım size

3. papryrus

papryrus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up

Haa bare up ben kullandım yahu doğumdan sonra sarkan biciklerime baya iyi gelmişti gençlik günlerim mi demiştim :D:D Bana iyi geldi söyleyim size ? Artı öyle yapıştırırken vs hiç ağrımıyor

4. manga

manga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up

Yahu tam bilgi vermekte lazım diye düşünüyorum. Bu koca memikler için pek iyi değil. Küçük olanlar için ise iyi. Özellikle yazın kullanacaksanız çok kaşıntı yapıyor. Ben standartın biraz üstünde olduğumdan dolayı bana iyi gelmedi. Artık yazacaklarım bu kadar alırsınız yada almazsınız orasını bilemiyorum.

5. gönül_celen

gönül_celen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up
    Yahu melişler bende yazim bari bu konuya bence hiç alınmasın tene bile yapışmıyor yok efendim neymiş göğüsleri dikleştiriyormuş vs bide 54 tl para verdim ya paralarda gitti telefon açıyon bir kişi bile çıkmıyor. Bence alayı palavra bunların siz iyisimi kaderinize küsün :)

Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pin-up

Pin-up

Pin-up, hırslı, hızlı ve sert dört genç hanım olan Ilgın Itır, Ayşegül Esen, Ezgi Özkan ve Özlem Gündoğmuş tarafından 2003 yılının Şubat ayında kuruldu. Önceleri amatör bir üniversite grubu olma niteliğindeki Pin-up, takip eden aylarda Taksim, Kadıköy gibi semtlerdeki publarda sahne almaya başladıkça adını geniş kitlelere duyurdu. Grubun tüm üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup,...
  2. Make-up

Make-up

.... Yalnis konu
  3. Check Up

Check Up

check up 1 cevap anahtarı check up cevap anahtarı fiyatları 2011 Toplumda artan bilinçlenmeyle check-up programlarına başvurular arttı. Ancak bununla paralel olarak yanlış kullanım da yayıldı. İnsanlar gereksiz pek çok testten geçebiliyor. Ayrıca bir cihaza girerek bütün sağlık problemlerinin ortaya çıkarılabileceği gibi tamamen yanlış düşüncelere sahipler. Teknolojik ilerlemeler, modern...
  4. Up the  platform Oyunu

Up the platform Oyunu

Minik beyaz yaratığı platformlardan atlatarak ilerlemeye calışın aman dikkat düşmesin :dil: seçilen oyun :amigo:
  5. Bare lifts yorum kullanan var mı

Bare lifts yorum kullanan var mı

bare lifts bare lifts yorum Bu bare lifts diye bir ürün var arkadaşlarım tam olarak ne işe yarar ve gerçekten işe yarıyor mu

Sayfayı Paylaş