gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bari siz şımartın

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

arabam 60 model şarkısı arabam 60 model sözleri şarkı sözü ah

yaa eşim gün geçtikçe odunlaşıyor monotonlaşıyoruz....offffffffff

ne ilgi ne alaka hiç birşey yok...sabahtan akşama kadar evdeyim yemek temizlik....çocuk..vs..derken akşam oluyor...hiç komşumda yok olanalrında hepsi iş kadını canım..bir tane tek var apartmanda oda evde çocuk bakıyor ve yaşıtım deeğil ...zaten yabancı bie şehirdeyim yol bilmem iz bilmem..off yha bunaldımm sıkıldım...eşim doğum günümü hatırlamadı yılbaşımız berbat geçtii...aman özel gün die bişede kalmadı umudum özel günlerde hatırlanmaktı emme oda olmuyoo...off neysee...

gidecek yerim var diyeeck sözüm mü var bunu eller anlamazzzzz şımartılmaya ihtiyacımm varrrrr

:yahoo::yahoo:aaaaaaaaaaaaaa

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bari siz şımartın
    aaaaaaaaaaaaaaaaa bebisim biz ne günü duruyoruz ya seni bize bıraksın o kociş ben onun yerine de yirim seni hammmmmmmmm :f060: sen bu mekanın mechulu bidenesi dadlusu ballusu :f060: sekeri vazgecilmez cikolatasısın :kiss: meleksin sen ayol var mı ötesi :ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd: bitanem sakin üzme kendini hersey düzelecek kacırcam seni haydeee atla gidiyoz :m0rphine: arabam 60 model ah arabam 60 model :ohh:

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bidenem dadlummmmm sen bu kadarcı şeyleri niye takıyosun düzelir aaaaa
    hem bis ne güne duruyoz canım:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:
    senin gibi şen şakrak bi insana yakışıyo mu kıs sen buranın neşe kaynağısın

:party::party:

hadi hadi canlan biraz :kiss::kiss::kiss:

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

uyyyyy meçhul kurban olsun sana teşşekürler bidenemmm..valla keyiflendim hee...bu arada 60 modele binmem ben :seker:canımsın yha çok sağollllll.....meleğummmm

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

vayyy bee ben haaaa:Dayyyy canımsın yha sağoll finduğuummm benimm....resimede bayıldım valla yha süpersin hee...teşşekkür ederim hepinizeeee...iyiki varsınız lemm...seviyomm ulem sizii bennnn:second::second::second::second:

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sen iste yeter ki sultanım hemen bi limuzin ayarlarım yeter ki mutlu ol

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    sağolll cancağzımmm canımsınn teşşekürlerrrrrrrr

8. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Oyyyyy kuzum ben yokken neler oluyor buralarda. Çok uzak kalıyorum ben. Sen o kocayı yolla bana ben abla olarak inceltirim onu merak etme nasıl üzermiş benim nazlı kızımı. Üzülme bitanem uzak olsakta kalbimiz seninle. Sen bu sitenin biricik gülüsün. Bu arada doğum gününü bende kaçırmışım malesef. Yeni yaşın hayırlı olsun. Çoooook uzun yaşa ak saçlı nine ol. Kocaman öpüyorum seni.

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Annemm benim canımm çok teşekkürler.Yollarım bir ara sana bu odun adamı:D:Dsenin marangozluğun iyidir:D:Daman ya erkek işte ne yapim:D:Seninde yeni yaşın kutlu olsun annem inş beraber nine oluruz.D:D

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]katılıyorum bu resme.sen bizle takıl salla gerisini

11. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amanınnn

ah canım ahhh esının gozlerı kor canım kör senın gıbı tatlı bırını goremıcek kadar köe:dil:

bari siz şımartın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  2. Ferdi Tayfur -  bari sen

Ferdi Tayfur - bari sen

Bir zamanlar Sıcak eller dolaşırdi saçlarımda Öpücükler eksilmezdi yanaklarımda Annem vardı yanımda babam da Şimdi onlar uzaklarda Dönüşü olmayan yolda Gittiler beni terk ettiler Ağlasamda faydası yok Feryat etsem duymazlar dönemezler Bari sen olma onlardan yana Bari sen boynumu bükük koyma Bari sen canım kal yanımda Söz-Müzik: Ferdi Tayfur
  3. bende itiraf edeyim bari

bende itiraf edeyim bari

bende küçükken ilkokulda iken ders yapmaya arkadaşım Nagihan gile giderdim bir bahçeden geçmek zorunda kalırdım bi ağaç vardı içi oyulmuş ve kuş yumurtaları vardı ben ordan 5,6 tane yumurta çalmıştım evdeki vitrine süs olsun diye bana çok kızdılar kuşun yuvasını bozdun bak seninde yuvan bozulur geri götür koy yerinE dediler ama ben götürürken içinde kuş varmı diye yumurtaları hep kırdım ve...
  4. cildinizi şımartın

cildinizi şımartın

Kış aylarında hemen hepimizin ortak şikayetlerinden biri cilt kuruluğu. Çevresel nem oranlarının azalması ve soğuk havanın ciltte nem kaybına neden olarak kuruluk problemini oluşturuyor veya artmasına yol açıyor. Kuruluk en sık kol ve bacaklarda görülüyor. Ancak vücudun her yerinde ortaya çıkabiliyor. Kış aylarında kuruluk arttığından başka sorunlar da ortaya çıkabiliyor. Kaşıntı, derinin...
  5. şımartın beni...:)

şımartın beni...:)

ya valla ölcem pat die bensiz kalcaksınız...şu sınav sitresi:shootout: yokmu adamı deli ediyo kendime nokta kadar zaman yok.çok yoruluorum anniş hasta ev işleride:a026::temizlik::d015: bana bi kpssyi kazansam ayy Allah'ım duy benii neyse beni sevinde şımarayım birass...olmas mı? :slm::D

Sayfayı Paylaş