gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Barış / barışmak

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bir kimseyle sulh yapmak yahut iki tarafın barış yaptığını görmek aradaki ihtilafların derinleşmesine; Barış yapmak bazen daha hayırlı bir işi tercih etmeye, Bir kimseyi yahut insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayetee, haklı olan tarafa çağırmaya; Dargın olduğu biriyle barışmak o kimsenin nukukunu gözetmeye, Birbiriyle küs olan insanları barıştırmak hayırlı iş ve teşebbüslere, Allah katında makbul amele dellet eder.Yaşanılan küskünlüklerin büyümesidir.

Barış / barışmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Federline'la barışmak istiyor

Federline'la barışmak istiyor

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, eski eşi Kevin Federline'a geri dönmek istiyor. Şu sıralar iki oğlunun velayeti için Federline ile mahkemelik olan Spears, çocuklarının velayetini kaybetmemek için eski eşiyle barışmaya karar verdi. Spears'ın yakın çevresi, ünlü şarkıcının her gün eski eşini aradığını söylüyor. Ancak bir süredir Playboy güzeli Nicole Narain ile aşk yaşayan Federline,...
  2. Barış Sözleri

Barış Sözleri

Barış Sözleri arıyorum şöyle yeni ve gerçekten de barışı anlatan Barış Sözleri olursa çok sevinirim.
  3. sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

beni oda seviyor ama aramıyor,keşke bir sene önce karşıma çıksaydın diyor,ne oldu oldu diyorum söylemiyor,hep seni seveceğim diyor,bizim halimiz ne olacak
  4. Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Dün sebebdiz yere sevgilimden ayrldim zaten bir aydır bana karsı soğuktu benden kaynaklanan seyler yüzünden ama genede biraz zamn geçsin düzelerim demişti ben ise onun bu soğukluğuna artık dayanamadım ayrıldım simdi canim cok yanıyor cok pişmanım yardım edin nasıl barisirim. Sevgilim 36 yasında ben 22 onun düşüncelerini anlayacak birine ihtiyacım var
  5. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak...

Sayfayı Paylaş