gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Barış için açık kapı bırakıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Arzu Balkan, Deniz Uğur’la ilişkisini noktalayan eski eşi Tamer Karadağlı’ya barış sinyalleri gönderiyor. Balkan, yeniden bir araya gelebilme ihtimallerinin olup olmadığını soran gazetecilere net yanıt vermedi, "Böyle bir şey uzun süre söz konusu olamaz" demekle yetindi. Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan’ın ilişkisi, devreye Deniz Uğur’un girmesiyle noktalanmıştı. Çift, yeni aşk söylentilerinin çıkmasından kısa süre sonra boşanmıştı. Ancak Uğur ile Karadağlı’nın beraberliği de uzun ömürlü olmadı ve çift geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdı. Deniz Uğur’un "Ben Tamer kitabını okuyup kapattım, bir daha açılmaz" sözlerinden sonra, konuşma sırası Balkan’a geldi.

Eski eşi ile yeniden yakınlaşmaya başladığı iddia edilen Arzu Balkan, "Deniz Uğur-Tamer Karadağlı" ayrılığıyla ilgili sorulara "Tamer Bey’in özel hayatı beni alakadar etmiyor" diye yanıt verdi. Ancak yeniden bir araya gelme ihtimallerinin olduğunu da inkar etmedi: "Asla demek istemiyorum ama Tamer’le tekrar birlikte olmamız uzun süre söz konusu olamaz."

Barış için açık kapı bırakıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bırak hep açık kalsın o kapı...

bırak hep açık kalsın o kapı...

Eski zamanlarda bir zat, seyahati sırasında çok ilginç bir olaya şahid olur.. Çölde, eşkiyaların bir kervana saldırdıklarını, ne var ne yoksa zorbaca gasbettiklerini korkuyla seyreder uzaktan.. Biraz sonra bakar ki, soygun yapan eşkiyaların reisi bir kenarda abdest alıp, namaza duruyor.. Adam hayretlerdedir..Dayanamaz, namazdan sonra yanına varır ve sorar ona; “Merak ve hayretler içindeyim”...
  2. İçim parçalandı görünce.. yorumları size bırakıyorum :S

İçim parçalandı görünce.. yorumları size bırakıyorum :S

geçenlerde internetten okuduğum gazetede gözüme çarptı ve inanın izlerken perişan oldum.. bu nasıl insanlıktır.. bu ne vahşettir allahım insanlar neden bu kadar vahşi oldular. İŞTE O KADIN - WEB TV :: Hürriyet
  3. Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım.....

Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım.....

Tığlar İçin Saklama Kabı Yapılışı Tığlar İçin Kap Nasıl Yapılır Hepimiz tığla bişeyler yapıyoruz bazen ince iplerden dantel bazende yünlerden örgüler yapıyoruz ama bi yerde bunlarıda saklamak lazım biliyosunuz çocuklar nerde tehlikeli bişi varsa ona yönelirler bu yüzden biz de tığlara bi kap biçelim ve ona koyalım örneğin;İşte sizlere bu tığlarınızla şişlerinizle yapacağınız tunus işi...
  4. Modern İç Kapı Modelleri

Modern İç Kapı Modelleri

En Modern Kapı Modelleri Yeni İç Kapı Modelleri Modern İç Kapı Modelleri Ev dekorasyonlarında oda içlerinde yaratmış olduğumuz dekoratifliklerden sonra odaları birbirinden ayıran kapı seçimlerimizde önem verdiğimiz ayrıntılar olarak bilinmektedir. Kapı seçimlerimizi yaparken sağlam kapı seçimlerimiz haricinde güzel görünümlü kapı seçimlerinde bulunmakta da fayda görülmektedir. Oda...
  5. Kapılarınızın rengini nasıl değiştirebilirsiniz?

Kapılarınızın rengini nasıl değiştirebilirsiniz?

Ev dekorasyonlarımızda kapılar önemsemesek de odalarda estetik etkisini daha ilk girişte hissedebileceğimiz en önemli detaylar arasında göze çarpabilmektedir. Kapılar sayesinde oda görünümlerinizde oldukça farklı bir etki yakalayarak sevdikleriniz, misafirleriniz ya da çocuklarınız üzerinde olumlu duygular uyandırabilirsiniz. Amerikan kapılar boyanabilir kapılardandır. sizlerin biraz...

Sayfayı Paylaş