gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Barış Keskin Senin Olduğun Her Yer 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

SANATÇI ADI : Barış Keskin ALBÜM ADI : Senin Olduğun Her Yer

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:
    01 - Senin Oldugun Her Yer
    02 - Kal
    03 - Cam Fanus
    04 - En Kötü Anin Ben Miyim
    05 - O Yillar
    06 - Kelebek
    07 - Teknolojik Nevrotik
    08 - Gerisi Bos
    09 - Yarin
    10 - Agde Agaci

Barış Keskin Senin Olduğun Her Yer 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her yerde senin adın ilahisi

Her yerde senin adın ilahisi

Allah adı yazıyor Her nesnenin üstünde Güneş parlar gibiydi Muhammed in evinde Mekke den medineye Hicreti yapar iken Kuba da konakladı Bir mescit yaptı burda Cuma sabahı idi Çıktı muhammed yola Ranuna vadisinde Verdi birazcık mola Öğle vakti olmuştu Cumayı kıldı burda Orda bir mescit oldu Adı Cuma şu anda
  2. her yerde senin adın var ilahisi

her yerde senin adın var ilahisi

Allah adı yazıyor Her nesnenin üstünde Güneş parlar gibiydi Muhammed in evinde Mekke den medineye Hicreti yapar iken Kuba da konakladı Bir mescit yaptı burda Cuma sabahı idi Çıktı muhammed yola Ranuna vadisinde Verdi birazcık mola Öğle vakti olmuştu Cumayı kıldı burda Orda bir mescit oldu Adı Cuma şu anda
  3. Her Yerde Senin Adin İlahisi

Her Yerde Senin Adin İlahisi

4. Ben seni her yerde sevdim

Ben seni her yerde sevdim

BEN SENİ HER YERDE SEVDİM Bırakıp gitme ardında beni, Gözlerimin renginde dur. Kaçıncı soluk alışım gidişinin seferine Acındı içimde kalan, saklı sıcaklıgın. Benim olmayan yollara vurdum kendimi, Yoklugun bile bahçe olmuşken içimde, Kaçkez sustum gezindigim o bahçe içinde, Kendini bile duymayan bir çıglıktım, Acını ısırdıgım her dilde. Kaç kez ,kaç kez dilendim seni her hüznümde, Her dilde....
  5. ölüme en yakın olduğum yerde sevdim seni...

ölüme en yakın olduğum yerde sevdim seni...

Ve ben seni ölüme en yakın olduğum yerde sevdim. Seni ne zaman gördüğümü takvim yapraklarında bıraktım... Bilmem kaçıncı asrın hangi günündeydik. Ne zaman sevdim seni? Hangi mevsimin kollarında vuruldum, bahar yeşili gözlerine? Sen hangi sonsuzluktan çıkıp geldin? Senin de acıların vardı elbet her insan gibi. Bana hep acısız yanlarını gösterdin; paylaşmadın benimle. Ama yine de...

Sayfayı Paylaş