gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

çocuk şarkıları notaları çocuk şarkıları ve notaları barış manço bugün bayram bugün bayram şarkısının Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007
    SANATÇI ADI : Barış Manço

ALBÜM ADI : Çocuk Şarkıları Vol.1

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Barış Manço - Müsaadenizle Çocuklar
    02- Barış Manço - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
    03- Barış Manço - Ayı
    04- Barış Manço - Ali Yazar Veli Bozar
    05- Barış Manço - İşte Hendek İşte Deve
    06- Barış Manço - Arkadaşım Eşşek
    07- Barış Manço - Aman Hocam S.O.S.
    08- Barış Manço - Bugün Bayram
    09- Barış Manço - Domates Biber Patlıcan
    10- Barış Manço - Süleyman

Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış Manço Resimleri

Barış Manço Resimleri

barış manço çocukluk resimleri barış mançonun çocukluk resimleri SENİ UNUTMAYACAĞIZ BARIŞ ABİ.... :cry:
  2. Barış Manço-Gülbebeğim

Barış Manço-Gülbebeğim

Sen cennete uçtun ama Kokun sinmis yatagima odama Derin derin soluyorum seni Içime hapsediyorum seni Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz yasamak ne kadar zor Ayrilik acisini gel bana sor Nasil kiydin kendine gül bebegim Geceler çok geceler sessiz Nasil yasarim simdi ben sensiz Hani bana verdigin o sözler Hani o gülen masum gözler Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz...
  3. Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız

Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız

Dünden beri iki kolda ölüm haberleri bir yanda Defne Joy Foster diğer yanda Barış Manço .. ölümünün üstünden o kadar zaman geçmesine karşın hala kalplerdeolan bir üstat o ..fakat; Sabahtan beri pek çok haber sitesi gezdim sadece bir kaçı Barış Manço'yu unutmadı. Forumda araştırdım bulamadım bari bizde unutmayalım. 1999 yılında, 31 Ocak'ı 1 Şubat'a bağlayan gece, geçirdiği kalp krizi...
  4. Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Bu konu; google barış manço doodle hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, google amca bu gün 7 'den 70 'e hepimizin gönlünde yer eden, ülkemizi yurtdışında en başarılı şekilde temsil eden devlet sanatçımız Barış Manço 'muzun doğumgününü unutmadı ve bugünün google doodle 'ı Barış Manço oldu. Barış abimizi rahmetle anıyoruz. İşte haberin detayları... Merhum Barış Manço’yu...
  5. Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

barış manço, barış manço haberleri, barış mançonun ölümü Sevgili melekler, aramızdan ayrılalı tam 15 yıl olan büyük sanatçı Barış Manço, 2 Şubat günü çeşitli etkinliklerle anılacak. 7'den 77'ye tüm halkın beğenisini toplamış, Devlet Sanatçısı ünvanlı Manço için bu yıl da ailesi ve sevenlerinin katılımıyla etkinlikler düzenlendi. Bunlardan ilki Barış Manço Vapur Etkinliği... 2...

Sayfayı Paylaş