gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Dünden beri iki kolda ölüm haberleri bir yanda Defne Joy Foster diğer yanda Barış Manço .. ölümünün üstünden o kadar zaman geçmesine karşın hala kalplerdeolan bir üstat o ..fakat; Sabahtan beri pek çok haber sitesi gezdim sadece bir kaçı Barış Manço'yu unutmadı.

Forumda araştırdım bulamadım bari bizde unutmayalım.
    1999 yılında, 31 Ocak'ı 1 Şubat'a bağlayan gece, geçirdiği kalp krizi sonucunda hayata veda etti Barış Manço. Ölümüyle çocuklar ve gençler Barış ağabeysiz, büyükler ise Barış Çelebi'siz kaldı.
    Barış Manço, 41 yılı aşkın sanat yaşamında kendisine layık görülen 300'un üzerindeki ödülün dışında milyonların sevgisini kazandı. Herkesin ağabeyi, arkadaşı oldu. Hiç beklenmedik anda vefat ederek herkesi üzen Barış Manço için yüz binler bir olup onu kendi şarkılarıyla uğurladı.
    Artık Süt İçmeyeceğiz & Arabanın Ön Koltuğunda Oturacağız... Çünkü Sen Yoksun Barış Abi Adam Olmayacak Çocuklar..
    Seni Çok Seviyorum Barış Abim..

*Gizemli Kıs*, KeLeBeK's ve Minera bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Bende çok severdim kendisini...

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende çok sevirdim yaa Allah rahmet etsin

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Çok seviyorum filimlerini izliyorum gene begenerek ve öldüğünde çok üzülmüştüm :(

Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış Manço Resimleri

Barış Manço Resimleri

barış manço çocukluk resimleri barış mançonun çocukluk resimleri SENİ UNUTMAYACAĞIZ BARIŞ ABİ.... :cry:
  2. Barış Manço-Gülbebeğim

Barış Manço-Gülbebeğim

Sen cennete uçtun ama Kokun sinmis yatagima odama Derin derin soluyorum seni Içime hapsediyorum seni Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz yasamak ne kadar zor Ayrilik acisini gel bana sor Nasil kiydin kendine gül bebegim Geceler çok geceler sessiz Nasil yasarim simdi ben sensiz Hani bana verdigin o sözler Hani o gülen masum gözler Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz...
  3. Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Bu konu; google barış manço doodle hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, google amca bu gün 7 'den 70 'e hepimizin gönlünde yer eden, ülkemizi yurtdışında en başarılı şekilde temsil eden devlet sanatçımız Barış Manço 'muzun doğumgününü unutmadı ve bugünün google doodle 'ı Barış Manço oldu. Barış abimizi rahmetle anıyoruz. İşte haberin detayları... Merhum Barış Manço’yu...
  4. "Yüzüklerin Efendisi" Barış Manço Hayranı Çıktı!

"Yüzüklerin Efendisi" Barış Manço Hayranı Çıktı!

yüzüklerin efendisi, barış manço, elijah wood Sevgili melekler, dünyaca ünlü film serisi "Yüzüklerin Efendisi" filminin başrol oyuncusu Elijah Wood meğer bir Manço hayranıymış. Türkiye’de de çok sayıda hayranı bulunan Yüzüklerin Efendisi filmlerinin başrol oyuncusu Elijah Wood Galata’da açılan 24 odalı şehir oteli Duo Galata’nın davetlisi olarak İstanbul’a geldi. Burada...

Sayfayı Paylaş