gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Barış'a benzediğim için seçilmedim

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

13 Kasım'da Star TV'de ekrana gelecek olan "Dağlar Delisi" dizisinin başrol oyuncuları Merve Sevi ve Volkan Keskin, Kelebek'e konuştu. İlk bölümü 10 Kasım’da Star TV’de ekrana gelecek olan "Dağlar Delisi" dizisinin başrol oyuncuları Merve Sevi ve Volkan Keskin, Kelebek’e konuştu. Keskin, sanıldığı gibi Barış Akarsu’ya benzediği için diziye dahil edilmediğini söyledi.

n Volkan Bey biraz kendinizden bahseder misiniz?
    - 1983 doğumluyum. Aslen Samsunluyum. Babam memur olduğu için Türkiye’nin birçok ilini gezdim. Üç yıldır modellik yapıyorum. Bir yıl önce "Dağlar Delisi" dizisi için teklif geldi. İlk dizim olduğu için uzun süre Suat Özturna’dan oyunculuk eğitimi aldım. Bunun dışında canlandıracağım karakter için eskrim ve binicilik dersleri aldım.

Hangi karakteri canlandıracaksınız?
    - Ben obanın delisiyim (gülüyor). 24 yaşlarında obasına, dağlara ve hayvanlara aşık Melik karakterini canlandırıyorum. Yanında çok güzel bir kız var ama bunu göremiyor. Küçüklüğünden beri Aybala’yla beraber büyüdükleri için ona kardeş gözüyle bakıyor ama belli bir süre sonra iki kadın arasında kalıyor.

devamı

Barış'a benzediğim için seçilmedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masaüstü için, içiniz ısınacak

masaüstü için, içiniz ısınacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İçimdesin

İçimdesin

Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? .. Yağmur bırakmadan geçen bulutlar gibiydi zihnimdeki düşünceler; dilime düşmeyen, sözcüklere dönüşmeyen! .. Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? .. Her zaman fazla oldu söyleyemediklerim, söyleyebildiklerimden! .. Her zaman; bir bilinmez lisandaki çözülmez şiirleri koklayıp, hissettirmeye çalıştım sana... Her zaman biraz daha...
  3. Kadınların bilgisayarlara benzediği ortaya çıktı

Kadınların bilgisayarlara benzediği ortaya çıktı

. YORUM SİZLERİN BUYRUN ARKADAŞLAR 1. İkisi de elektrik almak ister.. 2. İkisi de hiçbir şey yapmıyormuş gibi gözükse de arka planda kullanıcıdan habersiz bir çok iş yürütür.. 3. İkisinde de ne kadar çok paranız varsa o kadar iyi “donanım”lısına sahip olursunuz. 4. İkisinin de durup dururken niye bozulduğunu anlayamazsınız. 5. İkisi de alışkanlık yapar 6. Verim almak için...
  4. Aylin Aslım - İçtim İçtim

Aylin Aslım - İçtim İçtim

aylin aslım içtim içtim tab aylin aslım ayakları ayak İçtim içtim keyiflendim, canıma değsin İçtim içtim şereflendim ! İçtim içtim zehirlendim, annem affetsin Kadehlerde temizlendim ... İçtim içtim yuvarlandım, akabinde toparlandım . Dostu , düşmanı öğrendim... İçtim içtim rezil oldum, beyoğluna vezir oldum Her belaya hazır oldum ! Ayaklar havada, kanatlar yerde... Düz...
  5. içinizdeki çocuk için

içinizdeki çocuk için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş