gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Barmenlik mesleğinin özellikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Barmenlik mesleğinin ne gibi özellikleri bulunmaktadır. Bilgi verirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Barmenlik mesleğinin özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  2. Peygamberlerin Meslekleri

Peygamberlerin Meslekleri

peygamber efendimizin meslekleri Kur'an-ı Kerim'de isimleri zikredilen peygamber efendilerimizin her birerleri bir veya birkaç dünya işiyle meşgul olmuşlar ve dünya geçimlerini bu yoldan tedarik etme yoluna başvurmuşlardır. Böylece hem insanlara güzel ve faydalı meslekleri öğretmişler, hem de insanlara boyun bükmekten kurtulmuş lardır. Bundan dolayı da tevhid akidesini kimseden korkmadan...
  3. Mesleğin ne?

Mesleğin ne?

ben memurum ve anneyim (bunu es geçemem) sıra sizde....
  4. Meslek testi

Meslek testi

meslek testi hangi meslek bana göre testi hangi bana uygun meslek testi, meslek belirleme, nedir, test, öneriler, işte burada melekler sevgili melekler çok güzel bir test buldum. 120 tane soruyu cevaplıyorsunuz ve size yüzdeleriyle hangi mesleklerin size uygun olduğunu gösteriyor. Bakalım hangi meslekler size göre SM90.NETSM90 Network Firewall
  5. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş