gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

baş agrınız varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ağrı kesici Baş dönmesi

Arkadaşlar baş agrısı çelen varmı?
    benim normalde pek başım agrımaz ve dönmez ama gebelikte baya baş ağrısı çektim tabi tek çaresi minoset :(
    onu bile çoğu zaman içmemeye çalışıyordum
    sizce gebelikte baş agrısı neden olur varmı sizdede

baş agrınız varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac olsan başıma takmayacağım nota notaları sözleriyle birlikte verebilirseniz süppppppppppppppppper olacak. Oruc başıma vurmadan öğrenim bari şunu :)
  2. cok agrım var..yardım...

cok agrım var..yardım...

bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.
  3. Gebeyim kasik agrim var ?

Gebeyim kasik agrim var ?

Arkadaslar merhaba benim sizlere bi sorum olacak ben hamilelik test yaptim 2 kez pozitif cikti daha kan testi yaptirmadim ama ara sira kasik agrilarim oluyor bnde korkuyorum benim icimi biraz rahatlatir misiniz tessekkurler
  4. Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?

Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?

Allah bağışlarsa iki oğlum var ama maaşallah çok hareketliler. Rahat bir çocukluk geçirmelerini istiyorum her anne gibi.İltimaslıyım,sabırlıyım ama çocuklardan önce bana yardım eden eşim artık kılını kıpırdatmıyor. Üstüne bir de özel ilgi bekliyor, oysa asıl ilgi bana lazım.Kaprisleri ile beni delirtme noktasına getirdi.Sabır da bir yere kadar.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ne önerirsiniz?
  5. Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Sual: Tıbbi bir çare bulamayan bir kimse, baş ağrısını önlemek için ne yapması gerekir? CEVAP Başka doktorlara da gitmelidir. Bazı gıdaların da baş ağrısına iyi geldiği bilinmektedir: 1- Meyve sebzeler Çörek otu ekmekle yenirse baş ağrısını dindirir. Badem, haşhaş tohumu, nane, biberiye, çikolata, elma yemek baş ağrısına iyi gelir. Karabiber tarçınla içilirse baş ağrısını giderir. Tere...

Sayfayı Paylaş