gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım lütfen acil yardım edici bilgi verin başım çatlıyor hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim de sık sık başım ağrıyor ama ben migren hastasıyım. Size kesinlikle doktora gitmenizi ve gerekli tetkikleri yaptırmanızı öneriyorum. Geçmiş olsun...

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baş  agrısı

baş agrısı

mrb eşim 1 aylık hamile 2 gündür şiddetli başı agrıyo doktoruna sorduk vurup kafayı yatmasını söyle her hangi bir ailaç vermedi ama agrı devam ediyo ne yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz
  2. Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir

Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir

Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir kim bu konuda bilgi sahibiyse banada bilgi versin
  3. Jandarma astsubaylık için kaç puan lazım ve hangi bölümden öğrenci alıyor ?

Jandarma astsubaylık için kaç puan lazım ve hangi bölümden öğrenci alıyor ?

Merhabalar herkese. Umarım bana da bir cevap verirsiniz. Jandarma astsubay olmak için hangi bölümü okumam ve kaç puan almam lazım. Teşekkür ederim..
  4. tüp bebek için hangi evraklar lazım

tüp bebek için hangi evraklar lazım

ben 6 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor.doktor tüpbebek önerdi.Devletin yardımından yararlanmak istiyorum hangi evrakları götürmeliyim birde yaşım 38 yardımdan faydalanıyormuyum?faydalanıyorsam kaç kez deneme şansım var?
  5. engelli maaşı alabilmek için hangi şartlar lazım

engelli maaşı alabilmek için hangi şartlar lazım

Merhaba devletten engelli maaşı alabilmek için acaba % kaç engelli olmak gerekiyor?Ya da başka şartlar aranıyormu?

Sayfayı Paylaş