gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

baş agrısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrb eşim 1 aylık hamile 2 gündür şiddetli başı agrıyo doktoruna sorduk vurup kafayı yatmasını söyle her hangi bir ailaç vermedi ama agrı devam ediyo ne yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

baş agrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş agrısı

diş agrısı

hamilelikte diş ağrısı gebelikte diş ağrısı gebelikte agrısı kaplama hamilelerde Ağrıyan diş üzerinde ve dişlerin arasında bulunan gıda birikintileri, diş fırçası ve diş ipi kullanılarak temizlenmeli ve yarım su bardağına yarım çay kaşığı tuz ilave edilerek elde edilen tuzlu su ile ağız iyice çalkalanmalıdır. Kesinlikle ağrıyan diş üzerine ASPİRİN ya da herhangi bir ağrı kesici ilaç...
  2. Baş

Baş

Normalden büyük görülen baş ziyade şerefe, küçük baş naksanlığa, Birden fazla başı olduğunu gören bekarsa evlenmeye, değilse düşmana galip gelmeye, Açık görülen baş günah ve masiyete, Başın kesilmesi emekli olmaya, maddi bağımsızlığa, Baş aşağı asılmak sserzenişlerle dolu ömre, Topluluk içinde başını öne eğmek bir günah işlemeye, Elinde bir ya da daha çok kesik adam başı olduğunu görmek...
  3. karın agrısı espriler serisi 1

karın agrısı espriler serisi 1

- Emel'in selamı var! - Hangi Emel?? - HTML ******* Kızlar mektuba benzer: 1)Önce yazarsın 2)Sonra yalarsın 3)En sonunda postalarsın! ******* Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı şimdi hasta, derece ona giriyor ******* -Abi kızı çok istiyom babası vermiyor… -Olm babasını naapcan? Kız versin yeter... ******* Gazete almaya gittiğim adama; "Bi Sabah, bi Akşam, bi Posta...
  4. baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım lütfen acil yardım edici bilgi verin başım çatlıyor hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum.
  5. BEL AGRISI.........sogan kürü

BEL AGRISI.........sogan kürü

slm kızlar 10 gündür soğan kürü içiyorum ve dört beş gündür karnımda, kasıklarımda ve belimde sancılar oluyr.Sizce neden olabilir adetime 16 gün var daha ondan olamaz.gecen ay folikül kisti cıkmıstı bende doktor DogumKontrolHapı verdi ama bebek istiyorum diye içmedim..ve esim dün sehır dışına cıktı yanı bu ay da bebiş olmayacak :(

Sayfayı Paylaş