gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

bas agrisina Marankiden cay......

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

bas arisina karsi, bas arisina ne iyi gelir, basim agriyor
    Meleklerim Ahmet Maranki´den bas agrina karsi iyi gelen bitkisel cözüm.
    Denemenizi tavsiye ediyorum...

- 2 su bardağı kaynayan suyun içerisine, birer tatlı kaşığı hafifçe ezilmiş fesleğen ve defne otu koyunuz. Karışımı 15 dakika boyunca demleyiniz. Bu çaydan 1 gün içerisinde en az 2-3 bardak içiniz. Bu çayı 1 ay boyunca tüketmeye özen gösteriniz.

Size son tavsiyem ise, eğer sürekli baş ağrısı çekiyorsanız, bol miktarda magnezyum tüketmeniz gerekiyor. Magnezyum, yeşil yapraklı bitkilerde ve tüm baklagillerde bulunan bir bileşiktir.

bas agrisina Marankiden cay...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyun Agrilari

Boyun Agrilari

Boyun ağrıları bel ağrıları kadar sık görülmemekle birlikte, her yaş grubunda karşılaşılabilen, yaşam kalitesini düşürüp iş gücü kaybına neden olabilen önemli bir sorun. Yanlış duruş, psikolojik stres, soğuğa maruz kalmak, yorgunluk gibi etkenler boyun bölgesinde ağrı nedenidir. Uzun süreli bilgisayar - daktilo kullananlar, sürekli tek noktaya odaklaştıkları için boyun kaslarının yeterince...
  2. Sirt Agrilari

Sirt Agrilari

göğüs kafesi ağrısı göğüs kafesi ağrıları sol sırt ağrısı nedenleri sol sırt ağrısının nedenleri Vücuda destek olan sırtı önemsememek hiç doğru değil. Sırt ağrıları milyonlarca insanın ortak sorunu. Özellikle gelişmiş ülkelerde sırt sorunları önemli bir probleme dönüştü. Bunun için sırt sağlığına özen göstermeliyiz. Yapılan bir araştırmaya göre sırt ağrılarından yakınanların yüzde 35’i için...
  3. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  4. Bas agrisina sebeb olan 11 neden

Bas agrisina sebeb olan 11 neden

Bas agrisi, sebep, Bas agrisina ne iyi gelir, bas agrisini bu gidalarla beslemeyin, Bas agrisinda yencekler Yediğiniz bir yiyecekten, içtiğiniz kahveye ve susuzluğa kadar her şey başınızın ağrımasına yol açabilir. Bu nedenle özellikle de baş ağrısına yatkınsanız riskiniz daha da artıyor. Kilonuz: Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, orta derecede obez olan kadınlarda düşük...
  5. Tarcinli Cay!

Tarcinli Cay!

tarcinli cay tarcinin faydalari tarcin siyah cay ve tarcin tarcin cayi konulari burada meleklerim Merhaba Melekler, Ben cayi cok severim, fincan fincan icsem doymam,Bu yuzden cay konusunda damak zevkimin oldukca gelistigine inaniyorum, her cayi begenmem, herkesin demledigi cayi icmem, yada acik cayi icmem, tabiri caizse tavsan kani olacak ve iyi demlenmis olacak benim cayim:) Cayi hic...

Sayfayı Paylaş