gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir acaba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Dönmenizin Nedeni İç Kulak Kristalleri Olabilir

Baş Dönmenizin Nedeni İç Kulak Kristalleri Olabilir

kulak kristali oynaması kulaktaki kristaller kulaktaki kristallerin yer değiştirmesi kulak kristallerinin yer değiştirmesi kristali oynaması tedavisi Kulak, burun ve boğaz uzmanı Doç. Dr. Erkan Tarhan, tüm baş dönmelerinin yüzde 30'una iç kulak kristallerinin yerinden oynamasının neden olduğunu bildirdi. Doç. Dr. Tarhan, yaptığı yazılı açıklamada, halk arasında ''iç kulak kristallerinin...
  2. Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri nelerdir neden Panik Atak hastalığı çıktı bende nedenlerini yani bu hastalığa sebep olan nedenleri çok merak ediyorum bilgisi olan bana yazsın:S
  3. Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Regl Döneminde Tansiyon Neden Düşer Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında sıklıkla görülen tansiyon düşüklüğü regl döneminde de görülebilir. Kadınların bazılarının şikayetçi olduğu ve doktordan yardım istedikleri regl döneminde tansiyon düşmesi nedenleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) Tansiyonunuz 11’in altında ise düşük...
  4. Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir?

Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir?

Arkadaşlar Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir acaba bu konuda siz hamile hanımlardan bilgi ve öneri bekliyorum çok şişkinliğim var benim:(
  5. Baş Ağrısını Tetikleyen Nedenler Nelerdir....

Baş Ağrısını Tetikleyen Nedenler Nelerdir....

Baş Ağrısını Neler Tetikler Baş Ağrısını Nasıl Geçirebiliriz Baş ağrısı sorunu bence rahatsız edici ve eğer tedavi edilmezse ileride büyük sorunlara neden olacabilecek bir rahatsızlıktır....Öce tedavinin tanısı konulmalıdır tabi drunuza tam ifade ederek yanlış bir tedaviye yol açmamak için önce hastalığın tanısını tam ve doğru olarak konulması gerekir....Tedavi de arkasından gelerek doğru...

Sayfayı Paylaş