gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Baş sağlığı

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bassagligi görmek emniyettir. Bir matemliye bassagligi diledigini gören, felaketten kurtulur. Kendisine bassagligi dilediklerini görmek ise müjdedir

Baş sağlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğayla baş başa

doğayla baş başa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sağlık

Sağlık

Sağlık Evin varsa bir sıfır koymalısın varlıklar hanene, İşin varsa bir sıfır daha koymalısın, İş seninse üç sıfır daha koymalısın, İşin iyi gidiyorsa üç sıfır daha, Araban varsa bir sıfır, Yazlığın varsa bir sıfır daha, Daha sıralanabilir sıfırlar hanesi. Ancak, sağlığın varsa bir koyarsın başına, bütün sıfırlar anlamlı bir değere ulaşır.Yoksa sonuç sıfırdır, hiç uğraşmayasın boş yere.
  3. Baş

Baş

Normalden büyük görülen baş ziyade şerefe, küçük baş naksanlığa, Birden fazla başı olduğunu gören bekarsa evlenmeye, değilse düşmana galip gelmeye, Açık görülen baş günah ve masiyete, Başın kesilmesi emekli olmaya, maddi bağımsızlığa, Baş aşağı asılmak sserzenişlerle dolu ömre, Topluluk içinde başını öne eğmek bir günah işlemeye, Elinde bir ya da daha çok kesik adam başı olduğunu görmek...
  4. Diş Sağlığı Anne Karnında Başlar

Diş Sağlığı Anne Karnında Başlar

Dişler damak içinde anne karnındayken teşekkül eder. Anne, gebelikte yeterli kalsiyum ve D vitamini alıyorsa, bebeğin dişleri sağlıklı olur ve vaktinde çıkar. Anne adayı beslenirken süt ve süt ürünleri (süt, yoğurt, peynir) almalıdır. En az günde iki su bardağı süt, 100 gr. peynir, bir su bardağı yoğurt tüketmelidir. Bunun yanında besinsel kaynaklardan D vitaminini de almalıdır. Ayrıca yazın...
  5. sensizlikle baş başayım

sensizlikle baş başayım

bugulu bir camın arkasındayım gözlerimde yine senin hayalin yine dalmışım uzaklara aklımda sadece sen varsın zihnimi kapattım dünyaya sensizlikle başbaşa kaldım bu gece bu gece tüm gecelere inat gülümsüyorum. senin olduğun bir anı düşlüyorum çünkü gerçek gibi sanki yanımdaymışsın gibi yudumluyorum kahvemi. radyoda çalan müziği birlikte mırıldanıyoruz gözlerim açıkken bile...

Sayfayı Paylaş