gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Baş sargısı

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bas sargisini görmek, nezle için yapilmis ilaçlarla nezleden korunmaya delalet eder. Bazan bas sargisi serden geri durmaya, migfer ve sarik gibi basi örten seylere delalet eder.

Baş sargısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğayla baş başa

doğayla baş başa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. başımızın belası baş ağrıları

başımızın belası baş ağrıları

kafa uyuşmasının nedenleri baş uyuşmasının nedenleri başın arkasında ağrı başın baş yanmasının sebepleri Yaşamının herhangi bir döneminde baş ağrısından yakınmayan insan yoktur. Ancak baş ağrılarını iki şekilde değerlendirmek gerekir. Birincisi çeşitli hastalıkların bulgusu olarak baş ağrısı, ikincisi ise başlı başına bir hastalık olarak baş ağrısı. Birinci gruptaki baş ağrıları genellikle...
  3. Baş

Baş

Normalden büyük görülen baş ziyade şerefe, küçük baş naksanlığa, Birden fazla başı olduğunu gören bekarsa evlenmeye, değilse düşmana galip gelmeye, Açık görülen baş günah ve masiyete, Başın kesilmesi emekli olmaya, maddi bağımsızlığa, Baş aşağı asılmak sserzenişlerle dolu ömre, Topluluk içinde başını öne eğmek bir günah işlemeye, Elinde bir ya da daha çok kesik adam başı olduğunu görmek...
  4. Yastık Başları

Yastık Başları

yastık basları yastık başları başlıkları Yatak odamızı süsleyen pofuduk şekilli yeni başlık modelleri burada arkadaşlarım. Genelde yatak odalarımızın vazgeçilmezi yastık kılıfları ve başlıkları bir kaç tane veriyorum umarım beğenirsiniz. :) Oy oy oy bu harikaymış kızlar
  5. sensizlikle baş başayım

sensizlikle baş başayım

bugulu bir camın arkasındayım gözlerimde yine senin hayalin yine dalmışım uzaklara aklımda sadece sen varsın zihnimi kapattım dünyaya sensizlikle başbaşa kaldım bu gece bu gece tüm gecelere inat gülümsüyorum. senin olduğun bir anı düşlüyorum çünkü gerçek gibi sanki yanımdaymışsın gibi yudumluyorum kahvemi. radyoda çalan müziği birlikte mırıldanıyoruz gözlerim açıkken bile...

Sayfayı Paylaş