gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Baş Yarmayan Taşlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hiç aklınıza böyle bir tasarım gelmiş miydi.Bu taşlarla birbirinizi incitmeden taşlayabilirsiniz:)

Baş Yarmayan Taşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşlar

Taşlar

Büyük taşlar önemli, mevki sahibi kimselerdir. Küçük taşlar ise haber, sözdür.
  2. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  3. umulmadık taş baş yarar

umulmadık taş baş yarar

Rafet el Roman'ın klibinde oynayan şarkıda düet yapan kamyon şoförü Yusuf Güney'i ilk başlarda ciddiye almadığını söyleyen El Roman yanılgıya uğradı ....... YUSUF'U EN BAŞTA CİDDİYE ALMAMIŞTIM CANLI YAYIN AKŞAM KEYFİ'NE TELEFONLA BAĞLANAN BAŞARILI SANATÇI RAFET EL ROMAN, YUSUF GÜNEY HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Yusuf Güney'le nasıl tanıştığını anlatan Rafet El Roman, başarılı...
  4. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı ne oluyor bu deyimin anlamını merak ediyorum
  5. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar bana bu deyimin açıklamasını yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş