Başak Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Başak Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu
başak burcu başak burcu 2010 kasım kasım ayı burç yorumları 2010 ayı burç yorumları
Aylık burcunu takip eden kaçırmayan Başak Burcu melekleri için 2010 Kasım aylık burç yorumları :tik:

Venüs gezegeni, 27 Ekim - 8 Aralık tarihleri arasında sizin için oldukça ilginç bir gelişmeyi başlatacaktır. İlişkisinde sorun olanlar için bu dönem içinize doğru çekilerek duygularınızı tekrar gözden geçirmek anlamı taşır.

Bu gözden geçiriş süreci bulunduğu yaşam alanını gözönüne aldığımızda olumlu ve oldukça ciddi bir manada aşk hayatınızı gözden geçirmeniz anlamı taşır. İşte bu süreçte sorunlar azalmaya başlar ve siz karşınızdaki insanı daha net gözlerle görmeye başlayabilirsiniz. Belki de çoğunuz için gizli saklı kalması gereken bu ilişki büyük bir tutkuyla devam edebilir.

İlişkisi yeni olanlar ise bu süreçte yine ciddi bir şekilde karşılarındaki kişiyi inceleme altına alarak, onu daha yakından tanımaya başlarlar. Venüs bu süreç içinde sizden yana gözükmekte. Yalnız çok iyi düşünmeli, ilerisi adına kararlar alırken acele davranmamalı, hayalkırıklığı yaşamamak için, herşeyi gözden geçirmelisiniz. Ayrıca bu süreçte yaşanan ilişkiler genel manada gizlilik ve özel bir mahremiyet içinde seyredebilir. Yani uluorta herkesle paylaşılması mümkün gözükmemekte. Siz de gözlerden uzak kalmasına, farklı bir boyutta yaşanmasına özen gösterebilirsiniz.

Yine bu tarihler arasında yaşanan aşk, size kendi değerinizi ortaya çıkarmanızı sağladığı gibi, karşınızdaki kişiyle sevgi alışverişinizin oldukça bağımlılık halinde seyretmesine neden olacaktır. Yani her iki kişi de birbirlerine karşı oldukça tutkulu ve verici ve cömert davranacaklarının göstergesidir. İnsan böyle bir dönemde, gerçekleri bir sis perdesi ardından görmeye hevesli olabilir, yani karşınızdaki insan sizi oldukça etkileyebilir. Siz Başaklar genel anlamda analiz ve gözlem gücü yüksek insanlar olduğunuz için, böyle bir etkilenmeyi ne olursa olsun mantık çerçevesi içinde alacağınızı düşünüyorum. Bu süreçte ne olursa olsun, hızlı ilerlemeden sakin ve kontrollü bir şekilde aşkınızı yaşayın, birbirinizi tanıyın ve aşkın üst boyutlarına birlikte yol alın.

alıntı

hımmm güzelmişş bu kasımm ayııı tabii buu benim için gecerlii değill be pasikammm sagolll ellerin kolların agrımasın canım benim...

Geri