Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi
başak burcu ekim ayı başak burcu ekim 2010 2010
meleklermekani6-1046.jpg
meleklermekani60-8209.jpg
meleklermekani600-9775.jpg

Başak Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur.

Asaların Yedilisi hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların yaşandığına işaret eder. Bu anlaşmazlık ve uyumsuzluklar, hayatınıza müdahale edilmesi olasılığını da beraberinde getirmektedir. BU ay Karşı karşıya kaldığınız anlaşmazlıklar da, kendinizi, fikirlerinizi kabul ettirebilmek adına, başka bir deyişle üstünlüğünüzü korumak için, mücadele etmeniz söz konusudur. Bu tür bir mücadelenin rekabet duygusu yaratması kaçınılmazdır

Tılsım Sekizlisi, Bu ay için size yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemin işaretçisidir. İster maddi, ister manevi hedeflerinize, gayretle ve şevkinizi kaybetmeden, metodik bir şekilde çalışarak ulaşabileceğinize işaret eder. Bu çalışma, gücünüzü yükseltirken, algılarınızı ve bilginizi de zenginleştirerek, konu üzerinde ustalaşmanızı da sağlayacaktır.

Kupa Beşlisi , Tüm çabalarınıza, verdiklerinize karşılık alamadığınızı, yeterince takdir edilmediğinizi ve değer verilmediğinizi hissediyorsunuz. Yaşadığınız kolay olmayan, acı ama gelişim sürecinizi hızlandırıcı bir deneyim. Elinizdekileri yitirmeniz, sahip olduklarınızın sizden alınması, kendinizi yalnız ve acınası bir durumda hissetmenize neden oluyor. Bu acı nın nedeni sizin yaptığınız hatalar değil. Tersine, karşınızdakilerin sizi, çabalarınızı ve iyi niyetinizi göremeyerek, yeterli karşılığı verme beceriksizliğinden ya da duyarsızlığından kaynağını alıyor.

Bu ayki size sözüm:Hoşuna giden her şeyi söyleyen kimse, hoşuna gitmeyecek şeyler işitir.

Offf ya hep mücadele hep mücadele nezaman yoluna girecek hersey :S Umarim önümüzdeki ay daha iyi gecer.

Emegine saglik handanca abla.

off yaa gerçekten hep çaba hep çabaa yaa :S Bu ay çabalamam için bir sürü nedenim şimdiden hazır bile,doğru çıkmış.. yazdıkların çok doğru. Özellikle kupa beşlisi aynen çıkmış ben de. Zorlu bir ay beni bekliyor desene. Teşekkürler canım..

gerçekten başak burcu olmak yarı bi dert sanırım diye düşünmeye başladım .. yorumlarınız için çok teşekkürler ...

Geri