gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

başak burcu ekim ayı başak burcu ekim 2010 2010 [​IMG][​IMG][​IMG] Başak Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur.

Asaların Yedilisi hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların yaşandığına işaret eder. Bu anlaşmazlık ve uyumsuzluklar, hayatınıza müdahale edilmesi olasılığını da beraberinde getirmektedir. BU ay Karşı karşıya kaldığınız anlaşmazlıklar da, kendinizi, fikirlerinizi kabul ettirebilmek adına, başka bir deyişle üstünlüğünüzü korumak için, mücadele etmeniz söz konusudur. Bu tür bir mücadelenin rekabet duygusu yaratması kaçınılmazdır

Tılsım Sekizlisi, Bu ay için size yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemin işaretçisidir. İster maddi, ister manevi hedeflerinize, gayretle ve şevkinizi kaybetmeden, metodik bir şekilde çalışarak ulaşabileceğinize işaret eder. Bu çalışma, gücünüzü yükseltirken, algılarınızı ve bilginizi de zenginleştirerek, konu üzerinde ustalaşmanızı da sağlayacaktır.

Kupa Beşlisi , Tüm çabalarınıza, verdiklerinize karşılık alamadığınızı, yeterince takdir edilmediğinizi ve değer verilmediğinizi hissediyorsunuz. Yaşadığınız kolay olmayan, acı ama gelişim sürecinizi hızlandırıcı bir deneyim. Elinizdekileri yitirmeniz, sahip olduklarınızın sizden alınması, kendinizi yalnız ve acınası bir durumda hissetmenize neden oluyor. Bu acı nın nedeni sizin yaptığınız hatalar değil. Tersine, karşınızdakilerin sizi, çabalarınızı ve iyi niyetinizi göremeyerek, yeterli karşılığı verme beceriksizliğinden ya da duyarsızlığından kaynağını alıyor.

Bu ayki size sözüm:Hoşuna giden her şeyi söyleyen kimse, hoşuna gitmeyecek şeyler işitir.

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Offf ya hep mücadele hep mücadele nezaman yoluna girecek hersey :S Umarim önümüzdeki ay daha iyi gecer.

Emegine saglik handanca abla.

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    off yaa gerçekten hep çaba hep çabaa yaa :S Bu ay çabalamam için bir sürü nedenim şimdiden hazır bile,doğru çıkmış.. yazdıkların çok doğru. Özellikle kupa beşlisi aynen çıkmış ben de. Zorlu bir ay beni bekliyor desene. Teşekkürler canım..

4. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler:)gerçekten pekte iyi bir dönemde olduğumu düşünmüyorum.umarım bu çabalar bir sonuç bulur.

5. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten başak burcu olmak yarı bi dert sanırım diye düşünmeye başladım .. yorumlarınız için çok teşekkürler ...

Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

ekim ayının özellikleri 2010 ekim ayı koç burcu koç burcu 2010 Koç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Tılsım İkilisi kartı yaşamınızda özellikle maddi konuları ilgilendiren alanda, bir tereddütünüzün olduğuna ve seçim yapmak...
  2. Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi Aslan Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği...
  3. Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

terazi burcu ekim ayı ekim ayı terazi burcu 2010 Terazi Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kule Karı , tamamıyla sizin dışınızda gelişen ani ve beklenmedik zorlayıcı, yıkıcı değişimleri ifade eder. Hayatınızın tüm...
  4. Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim Oğlak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde...
  5. Kova Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Kova Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ekim ayı kova burcu kova burcu ekim ayı ayi yorumu yorumu Kova Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Yaşamınızda, kendinizi sıkışmış, zor durumda hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerinizdeki yanlış yaklaşımların...

Sayfayı Paylaş