gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

başak burcunun uğurlu sayısını da yazarmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben demin bir soru sormuştum birşey daha sormak istiyorum.Başak burcuyum ve burcumun uğurlu sayısı kaç merak ediyorum,teşekkürler :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Başak burçları özenli titiz ayrıca ince fikirlidir.Küçük şeylerden mutlu olmayı bilen el becerileri fazla olan bir burçdur.Başak Burcunun Uğurlu sayısı şunlardır. 0, 5, 16, 888, 6848Başak burcu taşlarından olan ametist,mor-eflatun tonların hakim olduğu,olağandışı bir Kuvars taşıdır.Bir ametist enerjisinin odaklandığı kişide uyum ve denge oluşturma konusunda az bulunur bir yeteneğe sahiptir.

başak burcunun uğurlu sayısını da yazarmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başak Burcu

Başak Burcu

Elementi : Toprak Özelligi : Realist Yönetici Gezegeni : Merkür Metali : Civa Ugurlu Günü : Çarsamba Ugurlu Sayisi : 5 Ugurlu Tasi : Zebercet Ugurlu Renkleri : Açik sari, kobalt mavisi Ugurlu Çiçekleri : Açelya, sari menekse, lavanta Ugurlu Kokulari : Leylak, limon, sardunya Ugurlu Müzik : Eski melodiler En Belirli Özelligi : Temizlik En Büyük Ideali : Toplum tarafindan...
  2. başak burcunun karakteri!

başak burcunun karakteri!

başak burcu facebook Gurubunuz : Toprak Uğurlu gününüz : Çarşamba Uğurlu sayınız : 5 Uğurlu taşınız : Koyu mavi zafir Uğurlu renkleriniz : Açık sarı, açık mavi, kobalt mavisi Uğurlu çiçekleriniz : Açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeği Uğurlu kokunlarınız : Leylak, limon, sardunya Uğurlu müzik : Eski şarkılar En bilirgin özelliğiniz : Temizlik En büyük emeliniz : Toplum...
  3. Başak Burcu Diyeti

Başak Burcu Diyeti

Hedef:Haftada 1-2 kilo. Günlük kalori: 1300 Kcal Şekerleme deyince siz akla geliyorsunuz. Özellikle de çikolata hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak bu yiyeceklerden uzak durmalısınız çünkü kalbinizde problem yaratabilir. Tuz, buğday, çavdar, yağsız sığır ve kuzu eti, peynir, zeytin, portakal, limon, kavun, elma, armut sizin ideal yiyeceklerinizdir. Kavun, elma, armut kısmen...
  4. Başak burcu cep astrolojisi

Başak burcu cep astrolojisi

başak burcu Başak Burcu melekleri için :) 10 saniyede yıldız profilin! Yıldız özelliklerin akıllı,organize,yardımsever,pratik,yetenekli,mütevazi birisin. şanslı günlerin- 3 ağustos 31 ağustos 20 kasım 14 ocak 10 mart 30 mayıs 27 haziran Liderlik özelliklerin herşeyi organize etme yeteneğine sahipsin,kör bir gözle bile en karmaşık sorunları çözebilirsin. En iyi aşk...
  5. Milli Piyango Uğurlu Sayılar

Milli Piyango Uğurlu Sayılar

arkadaşlar acaba bu yıl Milli Piyango Uğurlu Sayıları kaç bu konuda fikir ve tüyo edindiniz mi hiç? Ben Milli Piyango Uğurlu numaraları merak ediyorum doğrusu.

Sayfayı Paylaş