gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Başak Sayan hafıza kaybı yaşıyor.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ŞEHİR HAYATI AKLINI BAŞINDAN ALDI Aslında düşünecek olursak, büyük şehirlerde yaşayan bizler gerek işlerin sıkıntısından gerekse kalabalık yerlerde yaşıyor olmamızdan bazen bu durumla karşılaşırız. Ne diyeceğimizi düşünür dururuz :)

YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN CEYDA'SI ZOR DURUMDA...

Yaprak Dökümü dizisinde Ceyda karakterini canlandıran oyuncu Başak Sayan, kısa süreli hafıza kayıpları yaşadığını söyledi.

Bu durumun kendisini ürküttüğünü belirten Sayan, 'Az önce bir konuşma yapıyorum arkasından dönüp diyorum ki, 'Ben az önce ne konuştum?' O duruma geldim artık' dedi. Son zamanlarda bunu sıklıkla yaşadığını anlatan Sayan, 'Galiba büyük şehirde yaşamanın, stresli bir günlük hayatın sonucu bu. Ama yine de bir doktora gideceğim' diye konuştu

Başak Sayan hafıza kaybı yaşıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hafıza kaybı(amnezi) nedir

hafıza kaybı(amnezi) nedir

geçici hafıza kaybı ani hafıza kaybının nedenleri geçici kaybının nedenleri kaybı belirtileri sebepleri Amnezi nedir? Amnezi hafıza kaybıdır. Ancak unutkanlık gibi değilidir. Amnezi olduğu zaman, belirli bir zaman dilimine ait hiç bir şeyi hatırlayamazsınız. Fakat geçmişi tamamen de unutmazsınız. Amnezinin iki ana çeşidi • Retrograd amnezi. Bir olaydan önceki hafıza kaybı. Örneğin,...
  2. Karbonhidrat rejimi hafıza kaybı yapıyor

Karbonhidrat rejimi hafıza kaybı yapıyor

[b]Karbonhidratların beyin için çok önemli bir enerji kaynağı olduğunu hatırlatan bilim adamları, Atkins türü rejimlerin yapılmaya başlanmasından sadece bir hafta sonra zihni performansın düştüğünü belirttiler. Araştırmanın başkanı Holly Taylor, moda olan düşük karbonhidratlı veya karbonhidratsız rejimlerin düşünce ve idrak üzerinde çok güçlü olumsuz etkisi bulunduğunun yapılan bu...
  3. Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

hafıza nasıl kaybedilir kalp krizi sonrası hafıza kaybı Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum....
  4. Başak Sayan kimdir

Başak Sayan kimdir

başak sayan kimdir başak sayan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri "Geniş Zamanlar" ve "Yaprak Dökümü" adlı dizilerden tanıdığımız başarılı oyuncu Başak Sayan hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Başak Sayan, (d. 17 Haziran 1977, Ankara), Sinema ve dizi oyuncusu. Marmara Üniversitesi, Ekonomi bölümü'nden mezun olan...
  5. geçici hafıza kaybı

geçici hafıza kaybı

ben dün gece birden aylar önce gördügüm rüyaları hatırlamaya başladım bu hayataki yaşadıklarımı unutum

Sayfayı Paylaş