gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Başak Sayın Önce Sosyetikler dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SOSYETEYİ SEVİYOR! [​IMG] OYUNCU BAŞAK SAYAN, İLİŞKİ TERCİHLERİNDE GENELDE SOSYETİK İSİMLERİ TERCİH EDİYOR.

Aşk listesi bir hayli kabarık olan manken oyuncu Başak Sayan, şimdi de sosyetik sima Serdar Şınlak'l aşk yaşamaya başladı. Önceki gün bir restoranda baş başa yemek yiyen ikili, gazetecilerin geldiğini duyunca mekanı arka kapıdan terk etti.

Başak Sayın Önce Sosyetikler dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sosyetik mantı

sosyetik mantı

Malzemeler :3 tane hazır yufka, 1/2 kg kıyma, 1 tane kuru soğan, 2 yemek kaşığı salça, 1/2 su bardağı sıvı yağ 1/2 su bardağı su 2 kase yoğurt 3 diş sarımsak Tereyağ tuz, karabiber, pul biber ve nane İlkönce yarımşar bardak su ile sıvı yağı karıştırın. Kıymayı rendelenmiş soğan, 1 kaşık salça, tuz, karabiber ekleyerek yoğurun. Yufkaları açarak birer birer tezgaha yayın ve + şeklinde...
  2. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  3. Başak

Başak

Bakınız; Buğday.Başak bolluk, kısmet, para olarak yorumlanır. Rüyada bir tarlada bugday veya arpa basagi görmek, hayirli bir evlada sahip olacaginiza isarettir. Tarlada basaklari demet haline getirmek, çocuklarinizdan bir veya bir kaçinin askerlik veya evlenme isleriyle ugrastiginiza yorumlanir. Tarladan basak toplayarak bir araca yüklediginizi görmek, çocuklari-nizdan birisinin askerlik,...
  4. sosyetik yardım

sosyetik yardım

sosyete çok faydalı bir işe el attı ve arama kurtarma derneğine maddi destekte bulundular...... AKUT İÇİN 200 BİN TL TOPLADILAR! ARAMA VE KURTARMA DERNEĞİ AKUT İÇİN GEÇEN AKŞAM BİR OTEL'DE DÜZENLENEN GECCEYE SOSYETENİN ÜNLÜ İSİMLERİ AKIN ETTİ.. Geçen akşam bir Otel'de, AKUT yararına gerçekleştirilen gecceye iş ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Ev sahipliğini Feyyaz Berker,...
  5. Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim"

Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim"

emel sayın photoshop resmi, yeni albüm kapağı için bakın neler yapmış ünlü isim. Son dönemlerde Sibel Can'ın yeni albüm kapağında ki Photoshop'lu resmi olay oldu ve bu konuda birde Emel Sayın Photoshop yorumu yaptı Melek'ler. Uzun yıllardır albüm çıkarmayan Emel Sayın Türk Hava Yolları’nın davetiyle gittiği Malaga’da Ulus Müzik sahibi İskender Ulus ile 3 albümlük anlaşma imzaladı....

Sayfayı Paylaş