gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Başarı için yap !

Konu, 'Ekonomi iş dünyası' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Sürekli olarak okuduğum genç beyin dergisinde görmüştüm bu yazıyı. Çok anlamlı buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu arada genç beyin dergisini okumanızı tavsiye ederim bir çok yerden ödül almış, çok iyi bir dergi bence. Her başarısızlık sizin için KAVŞAK, Endişeleriniz VİRAJ,
    Arkadaşlarınız bazen GAZ PEDALI, pedalı,bazen FREN,
    Düşmanlarınız trafik ışıklarındaki KIRMIZI,
    Aileniz yolunuzdaki UYARI TABELALARI,
    İş hayatınız ENGEBELİ BİR ARAZİ…
    Ama…
    Deponuz PRENSİPLERİNİZLE’le doluysa,
    Motorunuz İRADENİZ kadar sağlamsa,
    İnancınız GARANTİ BELGENİZ olmuşsa,
    Ve her anınızda YARATAN’ın varlığını hissediyorsanız…
    Dilediğiniz yere er geç varacaksınız!

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Başarı için yap !
    teşekkürler canıım benim

Başarı için yap ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başarı İçin Öğretmenlere Tavsiyeler

Başarı İçin Öğretmenlere Tavsiyeler

okullarda başarıyı artırmanın yolları okul başarısını artırmanın yolları öğrenci başarısını arttırma öğrenci artırmak için neler yapılabilir başarıyı arttırmanın Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde yapılan bir araştırmaya göre sınıfta öğrencilerin gösterdiği istenmeyen davranışların başında yüzde 78 ile dikkatini toplayamamak, yüzde 77.6 ile bir yerde uzun süreli oturamamak ve...
  2. Başarı İçin Aykırı Kurallar

Başarı İçin Aykırı Kurallar

Patronla seyahate çıkma, iş görüşmesinde sakın konuşma, özgeçmişini asla gönderme. Dünyanın her yerinde "İş nasıl bulunur?" ya da "İşinizi nasıl geliştirirsiniz?" başlıkları altında konferanslar veren Jeffrey J. Fox''un tavsiyelerine mutlaka kulak verin. İş bulmanın aykırı kuralları Amerikalı pazarlama uzmanı Jeffrey Fox geçtiğimiz hafta Türkiye''de iş hayatı...
  3. Başarı için 12 kural

Başarı için 12 kural

Kural1. Sadece sonucu değil, süreci de önemseyin Kural 2. Konuşun ve yazın - bunu çokça yapın Kural 3. Kolaylıkla evet deyin ve yapın Kural 4. Başkalarıyla çalışın ve kolayca paylaşın Kural 5. Sözlerinizi tutun Kural 6. Kendi gücünüzü tanıyın ve ona göre davranın Kural 7. Kendi sınırlarınızı tanıyın ve ona göre davranın Kural 8. Sizden daha iyi olanlarla iletişim ağı oluşturun...
  4. Başarı İçin Feng Shui

Başarı İçin Feng Shui

fenkşui fenkşui para yatak odası fil Herkes seçtiği kariyerde başarılı olmak ister. Para ve güç hakkındaki kitaplar iyi satar ve hepimize zengin ve etkili olmanın deneyimini anlatır. Hepimiz milyoner olmak istemiyoruz elbette, ama olduğumuzdan biraz daha başarılı olmak da isteriz. Feng shui ile terslikleri kendi avantajımıza çevirir ve yaşamımızın her alanında biraz daha fazla başarı ve...
  5. başarı

başarı

Acaba akrep burçları için bu yıl başarılı olarak şanslı geçebilecek mi

Sayfayı Paylaş