gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Başarı için yeni şeyler öğrenmeden önce, bildiğini unut yeter...

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bir Amerikan atasözü "bir maymunu ormanın içinden çıkarabilirsiniz ama ormanı maymunun içinden çıkaramazsınız" der. Kaybedenlerin arasında, kaybedenlerin felsefesiyle büyütülmüş biri, bir gün "kazanan"lardan olursa, içindeki "kaybeden" onu hiç yalnız bırakamayacaktır.

Başarı ile ilgili yeni taktikler öğrenmeden daha önemli şey, başarı hakkında başarısızlardan öğrendiklerimizi unutmaktır

Başarı için yeni şeyler öğrenmeden önce, bildiğini unut yeter... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başarı İçin Feng Shui

Başarı İçin Feng Shui

fenkşui fenkşui para yatak odası fil Herkes seçtiği kariyerde başarılı olmak ister. Para ve güç hakkındaki kitaplar iyi satar ve hepimize zengin ve etkili olmanın deneyimini anlatır. Hepimiz milyoner olmak istemiyoruz elbette, ama olduğumuzdan biraz daha başarılı olmak da isteriz. Feng shui ile terslikleri kendi avantajımıza çevirir ve yaşamımızın her alanında biraz daha fazla başarı ve...
  2. Her şey öyle degiştiki

Her şey öyle degiştiki

Günler gördüm gün içinde Geceler gündüz içinde Seni gördüm görmeseydim Düşerken kanlar içinde Özlemin dili olsaydı Yüregimiz söz olurdu En amansız fırtınalar Gelir bizi bulurdu Kimi zamanlar külhandık Kimi zamanlar şakacı Her şey öyle degiştiki Yitirdik biz bu havayı Özlemin dili olsaydı Yüregimiz söz olurdu En amansız fırtınalar Gelir bizi bulurdu Güzel günler düşlemiştik Sevmiştik...
  3. Başarı için yap !

Başarı için yap !

Sürekli olarak okuduğum genç beyin dergisinde görmüştüm bu yazıyı. Çok anlamlı buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu arada genç beyin dergisini okumanızı tavsiye ederim bir çok yerden ödül almış, çok iyi bir dergi bence. Her başarısızlık sizin için KAVŞAK, Endişeleriniz VİRAJ, Arkadaşlarınız bazen GAZ PEDALI, pedalı,bazen FREN, Düşmanlarınız trafik ışıklarındaki KIRMIZI, Aileniz yolunuzdaki...
  4. Bir şeyler unuttuk zamanın kalbinde..! İnsanlığı unuttuk en utançlısı..!

Bir şeyler unuttuk zamanın kalbinde..! İnsanlığı unuttuk en utançlısı..!

Sözcükler şifreli görüntüsüdür yaşadıklarımızın. Tadına doyamadığımız romanların gizli öznesidir hatıralar. Bir varmış, bir yokmuş gibi gelip geçen tutkulu hayallerle beraber… Bir şeyler unuttuk zamanın kalbinde..! Kıblemizi aşk ve aşk için tayin ediyorduk. Yaratılmak korkutulmaktı, korkuyorduk aynı zamanda sevdiğimiz kadar. Kitaplar, şiirler, filmler, yaz rüyâları, kış üşümeleri, düş...
  5. Lazer epilasyonda renkli tüylerle ilgili bildiklerinizi unutun!

Lazer epilasyonda renkli tüylerle ilgili bildiklerinizi unutun!

n-melanin ince, sarı, beyaz, gri, kızıl tüylerin lazer ve IPL epilasyon tarafından görülmesine ve epilasyonuna yardımcı olur. n-melanin neden ortaya çıkmıştır? n-melanin nedir? Lazer ve IPL cihazları, çok sayıda insanın istenmeyen tüylerinden kurtulmasına yardımcı olmuştur. Ancak bu cihazlar sadece pigmentli kıl köklerini görebildikleri için sadece siyah tüylere etki etmektedir. Oysaki bir...

Sayfayı Paylaş