gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Başarının Çan Eğrisi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bir profesör tutup başarı için çan eğrisi hazırlamış :)çan eğrisi nedir diye soracak olursanız " http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%C3%A7an%20e%C4%9Frisi " ahanda burda yazıyor :DŞahsen ben çok beğendim siz de beğenür müsünüz acep :D

Başarı !
    04 yaşında başarı ....donuna işememektir.
    12 yaşında başarı..........arkadaş bula...bilmektir.
    16 yaşında başarı.................araba surebilmektir.
    20 yaşında başarı........................**** yapabilmektir.
    35 yaşında başarı .......................para kazanabilmektir.
    50 yaşında başarı .......................çok para kazanabilmektir.
    60 yaşında başarı ........................**** yapabilmektir.
    70 yaşında başarı ................araba surebilmektir.
    75 yaşında başarı .........arkadaş bulabilmektir.
    80 yaşında başarı ....donuna işememektir.
    Buna ÇAN EĞRİSİ denir!..
    Prof. Albert Follanberg

Başarının Çan Eğrisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çan

Çan

Kilise çanı geçersiz inanç ve iddiaya, yeminle kazanan tüccara, Evinde çan görmek, soyunu devam ettirecek kadına, Çan sesi bazen müezzine, haberciye ya da bir durumu ilan eden kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çıngırak.)Rüyada çan sesi duymak durumunuzda iyiye doğru bir gelişmeyi gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme yakınlarınızın tavsiye ettikleri şekilde hareket...
  2. Başarı

Başarı

Rüyasında başarılı olduğunu gören insanın gizli bir korkusu vardır.
  3. Nilüfer - Eğrisi Doğrusu

Nilüfer - Eğrisi Doğrusu

Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay...
  4. başarı  !

başarı !

‎4 yaşında başarı ....donuna işememektir. 12 yaşında başarı..........arkadaş bulabilmektir. 16 yaşında başarı.................araba surebilmektir. 20 yaşında başarı........................seks yapabilmektir. ...35 yaşında başarı .......................para kazanabilmektir. ...50 yaşında başarı .......................çok para kazanabilmektir. 60 yaşında başarı ........................seks...
  5. başarı

başarı

Acaba akrep burçları için bu yıl başarılı olarak şanslı geçebilecek mi

Sayfayı Paylaş