gebe
  1. nurgüldane

nurgüldane Forum Okuru

Başarının gerçek tanımı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nurgüldane tarafından paylaşıldı.

Başarı ne demektir .gerçek tanımı nedir

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Başarının gerçek tanımı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Neler Neler

Tan - Neler Neler

Sığınacak başka kimim var Gecemde gündüzümde sen Senin için atan yüreğimin Yangınını bi bilsen Neler neler neler neler Neler yaşatıyorum Neler neler neler neler Neler ne savaşlar veriyorum Neler neler neler neler Neler gözümde büyütüyorum Neler neler neler neler Neler ne hayaller kuruyorum Allahım yardım et Yardım et ölüyorum Bu benimki yol değil Kendimi biliyorum Mışıl mışıl uyuyor...
  2. Finansın Tanımı ve Kapsamı nelerdir

Finansın Tanımı ve Kapsamı nelerdir

finansın tanımı finansmanın tanımı finansmanın görevleri finans tarihçesi Finansın Tanımı ve Kapsamı FİNANS : İhtiyaç duyulan fonların uygun şartlarda sağlanması ve etkin bir şekilde kullanılmasıyla ilgili faaliyetlerdir. FON : Finansmanın en genel aracıdır,nakit,vadesiz mevduat,nakde çevrilerbilir değerler ve...
  3. Dadaizm Nedir? Tanımı ve Tarihçesi

Dadaizm Nedir? Tanımı ve Tarihçesi

dadaist nedir dadaizm nedir dadaizm örnekleri ressamları DADAİZM Kurucusu Tristan Tzara olan dadaizm, her türlü dil ve estetik kuralını yıkmayı amaçlayan bir sanat akımıdır. 20. yüzyıl başlarında Zürich, New York, Berlin, Köln, Paris ve Hannover kentlerinde ortaya çıkmıştır. İsmi(“dada”), Fransızca’da tahta at anlamına gelen bu akım, dünyanın, insanların yıkılışından umutsuzluğa düşmüş,...
  4. Gerçek bir başarı öyküsü..

Gerçek bir başarı öyküsü..

gerçek bir başarı öyküsü gerçek başarı öyküleri Doğuştan kolları ve bacakları olmayan Nick Vujicic'in sadece iki parmağı olan sağ ayağı var ama o bunu başarıya çevirmeyi bilmiş. Böyle bir dezavantajla hayata gelen Vujicic bunu avantaja çevirmeyi başarmış. Öyle ki her şeye sahip ama mutsuz insanlar bile onu dinleyerek moral bulabiliyor. Avustralyalı, şimdi 26 yaşında ve bir yaşam gurusu....
  5. Süyem nedir ne demektir tanımı

Süyem nedir ne demektir tanımı

Süyem nedir ne demektir, tam olarak tanımı nedir arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş