gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Başarısızlık Anları

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Başarısızlık Anları

en çok buduruma üzüldüm:Dvalla gülüyorum ama sinirimden erkeklerin durumunu düşündükçe dahada çok sinirleniyorum kendince onların gözleri bayram etmiştir
    emeğine sağlık canım

Başarısızlık Anları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başarısızlıkla ilgili düşünceler

başarısızlıkla ilgili düşünceler

başarısızlıkla ilgili sözler Başarısızlıktan yeni şeyleri denemeye korkacak kadar korkmayın. En üzücü hayatların özeti üç kavram ile tanımlanabilir: yapabilirdim, yapardım, yapmalıydım. *Louis E. Boone* Başarının anahtarını bilmiyorum ama başarısızlığın anahtarı herkesi mutlu etmeye çalışmaktır. *Bill Cosby* Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi...
  2. Başarısızlık Son Değildir

Başarısızlık Son Değildir

Çoğu insan yaptıkları hamlelerde başarısız olunca ve hedeflerine yürürken düştüklerinde amaçlarından vazgeçme eğilimindedir. Genelde bu eğilimde olan insanların hamleleri de tereddütler içinde gerçekleşmiştir. Kendine güven ve başarı inancı gelişmemiş, ham kalmıştır. Oysa ki, başarısızlık bir “son” değil belki de başarının başlangıcıdır. Yürümeye yeni başlayan bir bebeği hemen...
  3. Başarısızlık korkusu ve performans

Başarısızlık korkusu ve performans

iş hayatında başarısızlık performans korkusu iş korkusu İşimiz, hayatımızın büyük ve önemli bir parçasını oluşturuyor. Hayatımıza yön veren ve yaşam standartlarımızda belirliyici bir rol oynayan iş yaşamımızın, maddi ve manevi tatminimizi belirleyen önemli faktörlerden biri olduğu da yadsınamaz bir gerçek… İşte bu nedenle iş yaşamındaki çoğu kimse için, başarılı olmak ve yüksek...
  4. Anima

Anima

Jung psikolojisinde kullanılan bir terimdir. Bireyin dışa dönük karakteristiklerinin (persona) karşıtı olup iç varlık ya da «ruh» anlamına gelir. «Anima» terimi, bir erkeğin kadınsı iç benliği için kullanılır. (bkz. Animus)
  5. Başarısızlık Korkusu

Başarısızlık Korkusu

başarısızlık korkusu Birçok kusuru olmak şüphesiz kötüdür. Fakat bilmezlikten gelmek daha kötüdür. (Pascal) Korkunun ecele faydası dost yok. (Türk atasözü) Amerika’da kısa süre önce binden fazla-sporcu üzerinde yapılan bir araştırmada, sporculara performanslarını maksimum ölçüde kullanamama nedenleri sorulmuş, gelen yanıtlar içinde en çoğu “Maç öncesi ve sırasında başarısızlık duygusuyla...

Sayfayı Paylaş