gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Başarıyla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Başarıyla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, genelde yeni yıl mesajlarında sağlık, mutluluk ve başarı dilekleri sunulur. O gece yoğun olan mesaj trafiğinde siz de sevdiklerinize başarı ile ilgili ilginç mesajlar atmak istiyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız yeni yıl başarı mesajları işinize yarayacaktır. Buyrun..

Dünyada başarı kazanmanın iki yolu vardır: Ya kendi aklından faydalanmak, yahut da başkalarının akılsızlığından faydalanmaktır. La Bruyere

Güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. Moliere

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Moorhead

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. Andre Gide

Para nasıl parayı çekerse, başarı da başarıyı çeker. De Chamfort

Başarı belki insana çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir. Çin atasözü

Başarı kuvvetli olana gülümser, başarısızlık zayıflara çullanır. Oscar Wilde

Başarı tatlıdır ama çoğu zaman ter kokar. Anonim

Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Rochefoucauld

Başarının dört şartı; bilmek, istemek, cesaret etmek ve susmak. Munthe

Başarıyı en kötü şekilde kullanmak, onunla övünmektir. De Maupassant

Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Schiller

Hayattaki isteklerime Ve Beklentilerime Bakınca Hepsini Başarıyla Gerçeklestirdiğimi Görüyorum. Sanırım Ben Ne istedigimi Biliyorum.

Hayatta Başarının Sırrı Herşeyden En Az Bir Kez şüphe Etmekmiş. Ben Söylemedim Bu Lafı Büyük Descartes Söylemiş. iyi Demiş, Hoş Demiş Teeeee, Galiba Descartes Seni Hiç Görmemiş.

İnsani Büyük Yapan Kendi Azmi Ve Sabrıdır. Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz.

Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler Hep Sizinle Olsun.

Yenilgi, Kazanacak Olmanın Garantisidir Yenilmeyi Hazmedemeyen Başarıyı Hiç Bulamaz, Dostum.

Kalk düştüğün yerden Bir Nefes Al Derinden Sil intikam Ve Nefretini Yürü, Hep ileri Yüyü Alnın Açık, Yüreğin Pak Hirsini Düştüğün Yere Bırak şimdiden Başardın Bile Bak…!

Başarırsan Varsın, Başaramazsan Yok Başarırsan Yaşarsın, Başaramazsan Çık! Başarırsan Namın Yürür, Adın Baş Olur Başaramazsan Toprak Olur Taş Olur Başarırsan öykün Yazılır Filmin çekilir Başaramazsan Kanın Emilir iliğin çekilir.

Başarıyla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...
  2. yepyeni yeni yıl mesajları yazın 2013 için..

yepyeni yeni yıl mesajları yazın 2013 için..

Arkadaşlar yeni yılde arkadaşlarıma, sevdiklerime yollamak için yeni yıl mesajları arıyorum.Komik olabilir, ciddi olabilir, hepsi uyar:D Yeter ki değişik olsun :D
  3. Dostlukla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013

Dostlukla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; Dostlukla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşına sayılı günler kala, o gece sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz, aynı zamanda güzel mesajlar içeren yılbaşı kutlama mesajlarına devam ediyoruz. Bu sayfamızda dostlukla ilgili harika yılbaşı mesajları paylaşıyoruz sizlerle ... Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki...
  4. Süper Yeni Yıl Mesajları 2013

Süper Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; süper yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dostlarımız, arkadaşlarımız özel günlerde hatırlanmak isterler ve onlar da vefalıysa bizleri hatırlarlar. Tüm vefalı dostlarımız, arkadaşlarımız ve sevdiklerimiz için yılbaşı gecesi de bir vesile olsun ve arayamasak bile hiç olmazsa birer küçük mesajla gönüllerini alalım diyoruz ve sizlerle harika...
  5. Aşk Dolu Yeni Yıl Mesajları 2013

Aşk Dolu Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl aşk mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni yıla giriş için geri sayım başladı. Yaklaşık olarak 11.5 saat sonra 2013 'e gireceğiz. İnsanların hep birlikte hoşça vakit geçirmeleri, birbirlerini arayıp sormaları için vesile olan günlerden yılbaşı gecesinde eğer sevdiğiniz yanınızda olamayacaksa üzülmeyin. Siz de onun gönlünü yollayacağınız harika...

Sayfayı Paylaş