gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan, canlı yayında kendisine seslenerek isyan eden Uğur Dündar için sert konuştu. [​IMG]
    Erdoğan, NTV televizyonunda katıldığı canlı yayında, Ergenekon davasının ikinci iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan ve bu duruma isyan eden Uğur Dündar'la ilgili soruya sert bir yanıt verdi.

"İddianameyi ben hazırlamadım" diyen Erdoğan şöyle konuştu:

"Sayın Uğur Dündar, beni ve Adalet Bakanı'nı eşimizle mukayese yaparak niye bu işe karıştırıyor? Burada yargı süreci düzeltecektir. Varsa var, yoksa yok. Kalkıp şahsımla ilgili açıklama yapıyor. Nedir bu öfke?

Bakın bu aralarda ciddi manada kimyası bozulmuş durumda. Sadece bununla başlamıyor, bundan önce başlayan bir süreç bu. Şu anda, memuriyetini tam anlamıyla yerine getiriyor. Dürüst habercilik, geç bu işi. Sadece memuriyetinin gereğini yapıyor.

Seçimi farklı bir atmosfere sokarak sürdürmenin gayreti içerisinde. Belki de bu isyanlar oradan da geliyor olabilir. Kalkıp, iddianamede yer alan konuyu benim veya Adalet Bakanı'yla özdeş hale getirmesi çok çirkin, kendisini kınıyorum."

Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başbakan Tayyip Erdoğan'dan AB'ye rest

Başbakan Tayyip Erdoğan'dan AB'ye rest

Başbakan Erdoğan, Avrupa Birliği'nin Türkiye'nin müzakere sürecini yavaşlattığını savundu ve şunları dile getirdi; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde büyükelçilere verilen iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, İspanya Başbakanı Zapatero ile birlikte BM Genel Sekreterinin öncülüğünde Medeniyetler İttifakı girişimini başlattıklarını anlattı. Başbakan Recep Tayyip...
  2. Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan katıldığı Davos zirvesinde kendisinin konuşturulmadığını belirterek paneli terketti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' oturumunda, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in eleştirilerini yanıtlarken panel yöneticisinin sürenin bittiğini gerekçe göstererek konuşmasını kesmesi...
  3. Erdoğan'dan Baykal'a düello yanıtı

Erdoğan'dan Baykal'a düello yanıtı

Erdoğan, Baykal'ın, "televizyonda düello" davetine, "Bırak televizyonu, meydan burada" yanıtını verdi. Erdoğan, 29 Mart Yerel seçim gezileri kapsamında partisinin Adıyaman mitinginde yaptığı konuşmada muhalefete yüklenirken, AKP iktidarının 6 yıllık icraatlarını anlattı. Erdoğan, muhalefet partilerinin Ankara dışına çıkmadıklarını, muhalet etmeyi ise medyaya havale...
  4. Erdoğan'dan Baykal'a fıkralı yanıt

Erdoğan'dan Baykal'a fıkralı yanıt

Erdoğan'ın Kazlıçeşme'deki mitingi yoğun güvenlik önlemleri ve katılımla CHP'ye gönderme yapmasıyla başladı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biliyorum ki İstanbul yine büyüklüğünü konuşturacak, yine Türkiye'nin numunesi olma özelliğini sergileyecek ve AK Parti ile yola devam diyecektir'' dedi. Erdoğan, partisince Kazlıçeşme Meydanı'nda düzenlenen mitingdeki...
  5. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Fransa ya yönelik açıklaması

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Fransa ya yönelik açıklaması

Erdoğanın fransaya yaptığı konuşma başbakanımız fransa için neler söyledi Başbakan Erdoğan Fransa'ya yönelik yaptırımları açıklayacak.Başbakan Erdoğan, Fransa'ya yönelik yaptırımları açıklayacağını bildirdi.Fransa'da 500 bin Ermeni varsa 550 bin de Türk olduğunu söyleyen Başbakan, "Karar geçerse Fransa vatandaşları içinde de tepkiler artarak devam edecektir.''Açıklamam büyük...

Sayfayı Paylaş